Nowy salon FOREVER

Salon sukien FOREVER

FOREVER to salon sukien, który powstał z myślą o kobietach szukających modnych i stylowych kolekcji na każdą okazję. Nasze butik znajdziesz w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44 w Pasażu Głównym lokal P060 – P062 oraz nowo otwarty salon w Hali F lokale F-206 – F210 .
Dla Naszych Klientek możemy zaproponować wyjątkowe sukienki na wesele, a także dodatki i niezbędne akcesoria ? nie tylko na ślub, lecz także na przyjęcia okolicznościowe, studniówki, bale, wieczory panieńskie i inne niepowtarzalne okazje. Oferujemy najmodniejsze sukienki wizytowe, które podkreślą Twoje atuty i sprawią, że poczujesz się kobieco i z klasą.

W naszym studio mody FOREVER w Warszawie znajdziesz olśniewające kreacje wieczorowe, stworzone przez europejskich projektantów. Chcemy spełnić oczekiwania Klientek w każdym wieku, szukających modnych wzorów. Kierujemy się świetną znajomością nowoczesnych trendów kreowanych przez najpopularniejsze marki na świecie. Razem z FOREVER odkryjesz na nowo swoją kobiecość w najlepszym wydaniu!

Zapraszamy! Nowy salon już otwarty! Hala F lokale F206 -F210
Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-08-25T15:02:19+02:00