Moda w orientalnym stylu

Orientalna klasyka to idealne źródło inspiracji dla odmiennie jesiennej szafy. Orientu w modzie nie musisz traktować dosłownie, projektanci zafascynowanie dalekim wschodem  czerpią z tradycyjnych projektów i wzorów z krajów takich jak Chiny, Japonia i Korea czy Wietnam. Do klasycznych elementów mody orientalnej zaliczają się marynarki w stylu kimona, koszule ze stójką czy delikatne hafty.

Orientalne klasyki są ponadczasowym źródłem inspiracji dla branży modowej, a włączenie ich do jesiennej garderoby może dodać elegancji i wyrafinowania. Dodatki z orientalnymi klasykami to łatwy sposób na ożywienie stylizacji czy podkreślenie stylem swojej osobowości Jedwabna chusta z tradycyjnym chińskim wzorem może dodać koloru neutralnemu strojowi, a wyrazista biżuteria z motywem orientalnym może podnieść na wyższy poziom nawet najprostszą stylizację.

Nakładanie warstw inspirowanych stylem orientalnym to kolejny sposób na włączenie tych klasyków do jesiennej garderoby. Marynarka w stylu kimona lub długi płaszcz z orientalnym haftem dodadzą Twojej stylizacji szczypty egzotyki, jednocześnie zapewniając ciepło w chłodniejsze miesiące. Dodatkowo tradycyjną wietnamską, „rozciętą koszulę ao dai można nałożyć na legginsy lub obcisłe dżinsy, tworząc szykowny i nowoczesny wygląd, idealny na jesień .

Stylistyczne porady dotyczące łączenia orientalnej klasyki z elementami nowoczesnymi obejmują dodanie szczypty nowoczesności do klasyki poprzez przełamanie jej stylizacją lub modnymi dodatkami. Na przykład połączenie tradycyjnej chińskiej bluzki z podartymi dżinsami lub skórzaną kurtką może stworzyć odważny i wyrazisty wygląd. Inną opcją jest połączenie elementów inspirowanych stylem orientalnym z elementami nowoczesnej mody, na przykład zestawieniem kobiecej, jedwabnej sukienki o kimonowym kroju ze skórzaną lub dżinsową kurtką i ciężkimi butami będzie ni tylko oryginalne, ale zgodne z obowiązującymi od dłuższego czasu trendami. Wolisz marynarki i spodnie? Tu też masz pole do popisu. Połączenie marynarki w kratę z koszulą ze stójką może stworzyć ciekawy kontrast stylu zachodniego i wschodniego, a dodanie do grubego, dzianinowego swetra delikatnej, jedwabnej chusty może dodać elegancji przytulnej jesiennej stylizacji. Eksperymentując z różnymi kombinacjami, możesz stworzyć niepowtarzalny i styl.

Bez względu na to, jak bardzo chcesz zainspirować się w tworzeniu jesiennych stylizacji i jak daleko chcesz pójść w swoich eksperymentach wszystko, czego do tego potrzebujesz na pewno znajdziesz w Kompleksie Handlowym MARYWISLKA 44.  Zapraszamy!

Czerp pełnymi garściami z bogactwa modowej oferty i buduj swój styl, tak jak lubisz.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-08-28T13:12:35+02:00 28.08.2023|Aktualności|