-12% podłogi Quick-Step

Zbuduj szczęśliwy dom z podłogą Quick-Step

Zainspiruj się podłogami laminowanymi Quick-Step dostępnymi w salonie ROMAX w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 i stwórz dom pełen radości.
Jesteśmy pewni, że razem z ROMAX uda się wprowadzić w życie Twoją wyjątkową wizję, jedna deska po drugiej, na całe życie.
Niezależnie od tego, czy uwielbiasz płytki i panele winylowe czy podłogi laminowane, pracownicy salonu ROMAX z przyjemnością pomogą Ci w realizacji Twojego projektu.

Największy wybór podłóg i drzwi w Warszawie
Nasza oferta obejmuje nie tylko wyposażenie łazienek. Z nami wykończysz praktycznie całe mieszkanie czy też dom. W Warszawie posiadamy trzy salony podłóg i drzwi. Każdy z nich prezentuje szeroki wybór najwyższej jakości produktów w przystępnych cenach. Od 20 lat stawiamy na zadowolenie klientów, dlatego też w naszym salonie podłóg i drzwi znajdziesz tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, cieszące się nieposzlakowaną opinią klientów.
Setki paneli podłogowych czy też laminowanych idealnie uzupełnią Twoje wnętrze. Jeżeli zależy Ci na panelach drewnianych ? również znajdziesz je u nas. Wiele lat temu postawiliśmy na sprawdzone marki na rynku laminatów i nieustannie dążymy do zwiększania świadomości nabywców w zakresie zalet takich paneli. Nasze salony podłóg i drzwi współpracują z renomowanymi producentami cenionymi, za jakość i perfekcje wykonania, do których zaliczamy; Lareco, Barlinek, Jawor, Dąbex, Quick Step, Parador, Moduleo oraz wielu innych.

Romax salon podłóg i drzwi, 03?042 Warszawa,
ul. Marywilska 44, Centrum wyposażenia Wnętrz
Telefon: 516 148 128, mail: marywilska@romax.waw.pl
Godziny otwarcia: salon czynny pon-sob. 09-19, w niedziele (ustawowo pracujące) czynny 10-18.

Panele podłogowe laminowane: czemu zawdzięczają swoją trwałość?

Wybór idealnej podłogi to ważny krok w tworzeniu wyjątkowego domu. Nasze panele laminowane mają wszystko, czego potrzebujesz: duży wybór kolorów, tekstur i wzorów, dzięki czemu możesz znaleźć panele podłogowe laminowane do każdego pomieszczenia.

ODKRYJ PODŁOGI LAMINOWANE
Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2024-02-20T11:51:05+01:00