Sprawdzony adres dla Twojego biznesu!

Lokal
handlowy

Lokal
gastronomiczny

Lokal
usługowy

5,5 miliona klientów rocznie

Lokale od 20 m2 dostępne od ręki

11 – letnie doświadczenie we współpracy z Najemcami 

Pracujemy podczas okresowych lockdownów

Przejrzyste warunki najmu

4500 darmowych, naziemnych miejsc parkingowych

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w tym w niedziele niehandlowe

Kompleks handlowy MARYWILSKA 44 to unikatowy projekt w skali regionu, który funkcjonuje na handlowej mapie Warszawy już od 11 lat. Położony jest w najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy m.st. Warszawy – Białołęce. W ciągu roku liczba ludności wzrasta tutaj średnio o 7 procent.

Zasięg lokalizacji Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 to ponad 800 tysięcy osób, znajdujących się w odległości 30 minut jazdy samochodem.

W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu powstały osiedla mieszkaniowe, w których znajduje się kilka tysięcy mieszkań.

Jednym z kluczowych wyróżników Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 jest struktura Najemców, w której znaczącą przewagę mają małe podmioty handlowe (1400). Niewątpliwym sukcesem jest także wypracowanie grupy lojalnych klientów, którzy regularnie wracają do naszych obiektów.

Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 na handlowej mapie Warszawy pozycjonowany jest jako miejsce rodzinne z szeroką ofertą handlową.

Właścicielem i zarządcą obiektu jest polska spółka MARYWILSKA 44.

Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 to dwa obiekty o łącznej powierzchni 80 000 m, w tym:

  • Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 – o powierzchni 68.000 m2, gdzie znajduje się ponad 1400 sklepów, butików, punktów usługowych, strefa gastronomiczna z kuchniami z całego świata
  • Park Handlowy MARYWILSKA 44 – o powierzchni 12.000 m2 oferuje wszystko dla domu i ogrodu oraz dla miłośników jednośladów

Zostaw swoje dane

Oddzwonimy