Romet Finale w PROROWERY | Park Handlowy MARYWILSKA 44

Wielodniowe wyprawy z namiotem lub chamakiem. Jednym słowem: PRZYGODA. To musi być Romet Finale, który bikepacking ma wpisany w swoje DNA.

Stal ma w sobie to coś i niewątpliwie rama naszego Finale również. To materiał wyjątkowo wytrzymały, ale posiadający również właściwość doskonałego tłumienia wszelkich nierówności. Ramę uzbroiliśmy w niezbędne w bikepackingu mocowania, co będzie nieocenione podczas długich wypraw, ale również w codziennej eksploatacji jak np: dojazdy do pracy.

Romet Finale jest urodzonym wędrowcem żądnym przygód.Stalowa, prosta w konstrukcji rama pozwoli na komfortową, wielogdzinną jazdę. Naszego wszędołaza zbudowaliśmy w oparciu o sprawdzony i charakteryzujący się szerokim zakresem pracy napęd Shimano Claris w układzie 2×8. Wysoka kultura pracy oraz niemal bezobsługowe działanie zasługują z pewnością na podkreślenie. Wiemy jak dużo potrafi ważyć wyprawowy ekwipunek dlatego Finale wyposażyliśmy w mechaniczny hamulec tarczowy RS317, którego prostota budowy na pewno zostanie doceniona daleko od serwisu rowerowego. Opony Schwalbe G-One o szerokości 38C zapewnią odpowiednią przyczepność i niskie opory toczenia w zróżnicowanym terenie, a kierownica ROMET z flarą pozwoli na pewny i wygodny chwyt oraz pozwoli na montaż opcjonalnej torby o sporym litrażu. Finale występuje w 4 rozmiarach.

2024-02-14T14:05:14+01:00