BIELIZNA ZMYSŁOWA, UWODZICIELSKA, WYGODNA I ZAWSZE MODNA.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu KATRIN BIELIZNA w hali G lok. G038, który oferuje wyjątkową bieliznę polskich i europejskich producentów.
KATRIN BIELIZNA zapewnia szeroki asortyment, konkurencyjne ceny, liczne promocje i wyprzedaże oraz fachową i miła obsługę.

Należy pamiętać, iż zakup biustonosza nie jest sprawą błahą i wymaga profesjonalnego podejścia i zaangażowania wykwalifikowanego personelu.
W salonie KATRIN BIELIZNA każdej klientce pracownice pomogą dobrać fason, który będzie odpowiadał jej preferencjom oraz cieszył komfortowym użytkowaniem.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Piękny biustonosz to tylko połowa sukcesu.

Najważniejszy jest właściwy jego dobór. Pierwszym krokiem a zarazem bardzo istotnym co szczególnie podkreślamy  jest jego obwód. Biustonosz nie może być za luźny pod biustem ponieważ to odpowiednio dobrany obwód prawidłowo podtrzymuje biust i jest gwarancją właściwego doboru rozmiaru.
Kupując biustonosz warto też zwrócić uwagę iż powinien być tak dopasowany aby zapinać go na pierwszą haftkę. Powód?
W miarę noszenia każdy materiał użyty na boczkach niepostrzeżenie się rozciąga. Zapięcie na pierwszą haftkę daje nam możliwość zwężenia obwodu zapinając go na kolejną co jest niezbędne w celu prawidłowego podtrzymania biustu.

Oprócz właściwego obwodu bardzo ważne jest też dopasowanie odpowiedniej miseczki oraz ułożenie biustu.
Pamiętajmy !!!  Nieprawidłowo dobrany biustonosz niesie za sobą duży dyskomfort i złe samopoczucie co ma odzwierciedlenie na zdrowiu każdej kobiety.
Dlatego też nasz personel  kładzie szczególnie nacisk na odpowiednie dobranie rozmiaru i fasonu, aby każda klientka mogła poczuć się komfortowo i atrakcyjnie w oferowanej przez nas bieliźnie.

Zapraszamy
KATRIN BIELIZNA

Centrum Handlowe MARYWILSKA 44

Lok. G038

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2024-01-21T09:24:22+01:00