TYMCZASOWE MIEJSCA HANDLOWE

Szanowni Państwo,
MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. przystępuje do procesu stworzenia tymczasowych miejsc handlowych dla Najemców Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.
Uprzejmie informujemy, że od dnia 27 maja br. w biurach tymczasowych Spółki (kontenery biurowe na tyłach budynku socjalnego) każdy Najemca, który będzie zainteresowany wynajęciem tymczasowego boksu w kontenerze handlowym będzie miał możliwość podpisania umowy najmu.
W pierwszym etapie Najemcy do wyboru mieć będą lokale 15 lub 30 metrowe. Ograniczenie powierzchni najmu ma na celu zaspokojenie potrzeb każdego Najemcy, który w wyniku pożaru stracił swoje miejsce prowadzenia działalności i do czasu odbudowy Centrum zdecyduje się na jej prowadzenie w formie zaproponowanej przez Spółkę.
Pierwsze kontenery handlowe na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWISLKA 44 staną do końca czerwca br. Spółka planuje całość projektu zamknąć z końcem lipca br., tak, by od początku sierpnia tymczasowe Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 mogło rozpocząć pracę.

Zgodnie z deklaracją złożoną Państwu na spotkaniu 22 maja br. publikujemy plan rozmieszczenia kontenerów i ich wizualizację.

Do podpisania umów zapraszamy od 27 maja br. do biura tymczasowego Spółki w godzinach 9-18

Prezentowane rysunki i widoki kontenerów przedstawiają produkty firmy MOBILBOX POLSKA

2024-06-06T15:13:34+02:00