Piekarnia Putka w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44

W poniedziałek, 15 lipca w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 otwarta została piekarnia Putka, w której znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Piekarnia mieści się w hali F lokal 206.

Na półkach piekarni Putka znajduje się wiele rodzajów chleba oraz bułek i bułeczek, a także drożdżówki, pączki i słodkie bułki. W ofercie znajdziecie Państwo chleby mieszane, czyli wypiekane z mąki pszennej i żytniej na naturalnym zakwasie, a także chleby z wykorzystaniem mąki pszennej graham i kukurydzianej oraz chleby razowe, formowane i żytnie. Nie brakuje wypieków z różnego rodzaju dodatkami, jak ziarna słonecznika, sezam, siemie lniane czy oliwki i suszone pomidory.

Ważną kategorią produktów piekarni Putka są wyroby ciastkarsko-cukiernicze. Wśród nich m.in. ciasta, tarty, babeczki, mini serniczki, ciasteczka na wagę oraz torty okolicznościowe: torty urodzinowe, torty ze zdjęciem, torty weselne, torty na chrzciny.

Piekarnia oferuje też produkty bezglutenowe certyfikowane znakiem Przekreślonego Kłosa. Są wśród nich zarówno pieczywo, jak i wyroby cukiernicze.

Serdecznie zapraszamy do piekarni Putka zlokalizowanej w hali F lokal 206.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2019-07-16T11:06:17+02:00 16.07.2019|Aktualności|