Strona www:

Telefon:

Email:

Fanpage:

Hala i numer lokalu: F206

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

PUTKA

w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 otwarta została piekarnia Putka, w której znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Piekarnia mieści się w hali F lokal 206.

Na półkach piekarni Putka znajduje się wiele rodzajów chleba oraz bułek i bułeczek, a także drożdżówki, pączki i słodkie bułki. W ofercie znajdziecie Państwo chleby mieszane, czyli wypiekane z mąki pszennej i żytniej na naturalnym zakwasie, a także chleby z wykorzystaniem mąki pszennej graham i kukurydzianej oraz chleby razowe, formowane i żytnie. Nie brakuje wypieków z różnego rodzaju dodatkami, jak ziarna słonecznika, sezam, siemie lniane czy oliwki i suszone pomidory.

Ważną kategorią produktów piekarni Putka są wyroby ciastkarsko-cukiernicze. Wśród nich m.in. ciasta, tarty, babeczki, mini serniczki, ciasteczka na wagę oraz torty okolicznościowe: torty urodzinowe, torty ze zdjęciem, torty weselne, torty na chrzciny.

Piekarnia oferuje też produkty bezglutenowe certyfikowane znakiem Przekreślonego Kłosa. Są wśród nich zarówno pieczywo, jak i wyroby cukiernicze.

Serdecznie zapraszamy do piekarni Putka zlokalizowanej w hali F lokal 206.

Nowa linia pieczywa Putka BIO

Oferta pieczywa spod znaku Putka powiększyła się o chleby oraz bułki z certyfikatem BIO. Wśród nowości znalazły się: Chleb Razowy z Miodem BIO, Chleb Razowy z Jagodami Goji BIO, Chleb Żytni BIO, Chleb Tradycyjny Pszenno-Żytni BIO.

Receptury nowych produktów wykorzystują wyłącznie surowce pochodzące z ekologicznych upraw od certyfikowanych i zaufanych producentów, gwarantujących ich najwyższą jakość.

Linia pieczywa BIO dedykowana jest konsumentom, którzy poszukują produktów naturalnych i ekologicznych, wpisujących się w ich styl życia.

Beta-glukan a zdrowie

Nowym produktem Piekarni Putka jest Bułka Beta. Produkt ten jest ta tyle innowacyjny, że został objęty specjalnym patentem. Głównym bohaterem Bułki Beta jest beta-glukan.

Beta-glukan to związek, który niewątpliwie spotyka się z coraz większym zainteresowaniem zarówno naukowców, jaki i konsumentów. Dlaczego się tak dzieje? Co w nim takiego szczególnego? Okazuje się, że może być to dodatek do żywności mający wiele zalet w dietoprofilkatyce, jak i w uzupełnianiu dietoterapii stosowanej przy wielu dolegliwościach.