Loading...
Moda Dziecięca 2023-06-30T12:10:56+02:00

MARYWILSKA 44 – wszystko czego potrzebujesz.

MODA DZIECIĘCA

Moda dziecięca w Marywilskiej 44

Centrum Handlowe Marywilska 44 to miejsce, w którym każdy klient znajdzie odzież dla siebie. Nasze sklepy czekają nie tylko na dorosłych, ale również młodych, a nawet całkiem małych. Ci, którzy często nie potrafią jeszcze sami wybrać sobie ubrania czy samodzielnie za nie zapłacić są wyjątkowymi klientami. W naszych sklepach ich rodzice znajdą wyjątkową modę dziecięcą ? tę codzienną i okazjonalną. Proponujemy garnitury, sukienki komunijne oraz ubranka do chrztu dla chłopców i dziewczynek. To wyjątkowa odzież, która powstaje w najlepszych polskich i zagranicznych pracowniach krawieckich. Jest perfekcyjnym odwzorowaniem aktualnych światowych trendów, jakimi rządzi się moda dziecięca.

 Ubranka do chrztu i pozostała odzież dla maluchów

Strojenie małych dzieci na wyjątkowe uroczystości rodzinne to prawdziwa przyjemność. Wszystkie ubranka zmniejszone do rozmiaru 62 wyglądają jak zaczarowane. Są tak maleńkie, a zarazem miękkie i piękne, że trudno oprzeć się, aby ich nie dotknąć i nie pogłaskać. Małe księżniczki w ubrankach do chrztu z falbankami i koronkami wyglądają zjawiskowo, a kilkumiesięczni kawalerowie zniewalają swoją elegancją.  Wszystkie produkty do chrztu wraz z akcesoriami (czapeczkami, bucikami, sweterkami, płaszczykami) znajdziesz w naszych sklepach dla dzieci ? Angel, Chrzest od A do Z czy Sweet Dream.

Kiedy już zjawisz się w Marywilskiej 44, aby kupić ubranka do chrztu dla małej księżniczki lub małego księcia, zaopatrz się od razu w pozostałe elementy garderoby. Maluszki szybko rosną, a w ich szafach co pewien czas pojawiają się braki. Dlatego przyjęło się mówić, że bodów czy śpioszków nigdy za wiele. U nas kupisz odzież zgodną z aktualną modą dziecięcą, zarówno dla niemowlaków, jak i dla starszaków.

Garnitury i sukienki komunijne

Kiedy wraz z dzieckiem szykujesz się do przeżycia wyjątkowej uroczystości, jaką jest pierwsza komunia, zatroszcz się o każdy element oprawy tego święta. Podczas tego szczególnego dnia wszystko musi być idealne, tak w wystroju sali na obiad, jak również w ubiorze dziecka. Piękne sukienki komunijne dla dziewczynek i garnitury dla chłopców znajdziesz w naszych sklepach ? Sweet Dream, Domini czy Garniaki. Dopasuj do nich wygodne obuwie, aby nic nie popsuło radości dziecka z przeżywania tych podniosłych chwil. Kreacje stylizowane na dorosłe pozostają subtelne i eteryczne. Moda dziecięca w Marywilskiej 44 to światowe trendy, które zachwycą nawet najbardziej wymagających.

 Odzież codzienna

Maluchy do prawidłowego rozwoju potrzebują ruchu. Aby aktywność na powietrzu czy zabawa w domu mogły odbywać się bez przeszkód, trzeba zapewnić im wygodną odzież. Dresy, koszulki czy sukienki powinny być uszyte z miękkich tkanin, w taki sposób, aby nie krępować ruchów małego sportowca. Zapewne będziesz potrzebować niezliczonej ilości ubrań codziennych i eleganckich na wyjątkowe okazje ? uroczystości rodzinne, przedstawienia, święta. Zwłaszcza jeśli masz w domu niesfornego przedszkolaka. Moda dziecięca w naszej galerii obejmuje ubrania z ulubionymi bohaterami z bajek, a także wiele innych zachwycających kolekcji. Zapraszamy!

Hala A, Moda dziecięca, Moda męska
Hala F, Moda dziecięca, Strefa dziecięca
Hala A, Moda dziecięca
Hala A, Moda damska, Moda dziecięca, Moda męska
Moda damska, Moda dziecięca, Moda męska, Obuwie, PARK HANDLOWY MARYWILSKA 44
Moda dziecięca, Obuwie, Pasaż główny, Strefa dziecięca
Hala A, Moda dziecięca
Hala F, Moda dziecięca, Strefa dziecięca
Hala G, Moda dziecięca, Moda męska
Hala A, Moda dziecięca, Moda męska
Hala H, Moda dziecięca
Hala H, Moda dziecięca, Moda męska
Hala F, Moda dziecięca, Strefa dziecięca
Hala H, Moda dziecięca, Strefa dziecięca
Hala G, Moda damska, Moda dziecięca, Moda męska
Hala G, Moda dziecięca, Moda męska
Dom, Hala G, Moda dziecięca
Hala G, Moda dziecięca
Moda dziecięca, Pasaż główny
Hala H, Moda dziecięca
Hala G, Moda damska, Moda dziecięca
Dom, Hala F, Moda damska, Moda dziecięca, Moda męska, Obuwie, Zdrowie i uroda

WYBIERZ SWOJĄ STREFĘ ZAKUPÓW!