Talent i pasja, czyli Studio 28 Tattoo

Czy wiedzieliście, że w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 jest jedno z najlepszych studiów tatuażu w Warszawie? To Studio 28 Tattoo, które w ciągu niespełna trzech lat zdobyło aż 24 prestiżowe nagrody podczas międzynarodowych konwentów w różnych kategoriach tematycznych. Studio znajdziecie w hali H lokal 66.

Cechy charakterystyczne, którymi odznacza się Studio 28 Tattoo to przede wszystkim profesjonalizm, staranność w wykonywaniu tatuaży oraz doświadczenie, umiejętności i ogromny talent pracujących w nim tatuatorów, którzy są zawsze na bieżąco z trendami. Oferta studia obejmuje: tatuaż czarny, cieniowany, kolorowy oraz coverup czyli zakrywanie, zmiana i odnawianie tatuażu. W studiu wykonywane są zarówno tatuaże w oparciu o wybrane wzory, jak i projekty indywidualne.

Studio 28 Tattoo cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów na portalach i forach tematycznych. Klienci doceniają nie tylko kwalifikacje tatuatorów, ale też wzorowe warunki higieny w studiu, obsługę klienta i atmosferę. Oto wybrane opinie:

Ewa:

Szerokie spektrum umiejętności, doradztwa w stworzeniu oczekiwanego przez klienta projektu w sprostaniu każdym oczekiwaniom. Z myśli do rysunku z rysunku na ciało. Efekty niebywałe! To jest Sztuka. Sztuka absolutnie zarezerwowana dla Tattoo 28.

Joanna: 

Czysto, sterylnie, bardzo miła obsługa klienta. Polecam to studio z całego serca.

Użytkownik Google:

Jeśli chodzi o dobre studio tatuażu w Warszawie to ja ze swojej strony polecam tylko i wyłącznie Studio 28. Świetna atmosfera, przyjemny wystrój i przede wszystkim zespół bardzo utalentowanych tatuatorów 🙂 Niejednokrotnie miałam przyjemność być przy konsultacjach i wiem, że artyści z tego studia projekty wykonują osobiści. A Pani Nastia jest świetna w piercingu i zawsze rzetelnie potrafi doradzić

Użytkownik Google:

Do tej pory robiłem tatuaże w różnych studiach, ale dopiero po wizycie w Studio 28 Tattoo wiem jak wygląda profesjonalne podejście do ludzi. Każdy kto chce mieć tatuaż powinien wybrać to studio! Dlaczego? Miła atmosfera, profesjonalni ludzie i mega utalentowani. Nie zrobią byle jakiego tatuażu, dbają o to by wszystko było idealnie. Zrobiłem u nich już 3 tatuaże i na następne już jestem zapisany 😉 Każdemu z czystym sumieniem polecam to miejsce!

Klienci Studia 28 Tattoo mogą skorzystać również z usługi piercingu.

Serdecznie zapraszamy do studia tatuażu i piercingu Studio 28 Tattoo, które mieści się na hali H lokal 66.

2019-07-19T13:13:47+02:00 17.07.2019|Aktualności|