Nowa strefa gastronomiczna Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

W tym roku – z myślą o Klientach – strefa gastronomiczna Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 została powiększona i zmodernizowana. W wyniku prac gastronomia zyskała nowoczesną, estetyczną i funkcjonalną przestrzeń konsumpcyjną, a jej oferta wzbogaciła się o 6 nowych lokali gastronomicznych:

     CAFETEKA

Przytulna kawiarnia stworzona z myślą o osobach, które kochają słodkości i dobrą kawę. To też miejsce, które może stać się dla Państwa przyjemnym „przystankiem” na złapanie oddechu podczas zakupów. CAFETEKA znajduje się w lokalu C 168.


     TASZKENT

TASZKENT to dania kuchni uzbeckiej, charakteryzującą się prostotą i dominacją dań mięsnych, gotowanych zazwyczaj na parze lub smażonych na grillu. W restauracji TASZKENT skosztujecie Państwo potraw z baraniny i wołowiny z dodatkiem ryżu, moszu lub białego grochu. Wszystkie dania przygotuje dla Państwa ekipa z Uzbekistanu, która chce pokazać Klientom Centrum smaki centralnej Azji. Restauracja TASZKENT mieści się w lokalu C 197.


     DING TEA

W DING TEA możecie Państwo spróbować m.in. oryginalnej, tajwańskiej bubble tea, czyli zniewalającego napoju przygotowanego na bazie naturalnej, czarnej lub zielonej herbaty z dodatkiem kulek tapioki oraz soków z różnorodnych owoców. DING TEA znajduje się w lokalu C 189.


     BAR KURA

BAR KURA to dania kuchni polskiej i amerykańskiej. W restauracji możecie Państwo zjeść zarówno tradycyjny polski obiad, czyli kotlet schabowy z ziemniakami i surówką, jak również amerykańskiego burgera. W menu nie brakuje też dań z grilla, takich jak: szaszłyki, schab wieprzowy czy pierś z kurczaka. BAR KURA mieści się w lokalu C 169.


     GRUBY I BOGATY

Restauracja GRUBY I BOGATY to świetne miejsce dla osób, które lubią dobrze zjeść. W menu dominują potrawy z grilla i smażone mięsa, pełne aromatycznych przypraw i marynat. Na szczególną Państwa uwagę zasługują grillowane klasyki, czyli karkówka i golonka, a także smaczne zupy. Zapraszamy do lokalu C 176.


     DIM SUN SUSHI

DIM SUN SUSHI specjalizuje się w przygotowaniu tradycyjnej japońskiej potrawy, czyli sushi. W ofercie restauracji są do wyboru następujące rodzaje sushi: Hosomaki, Nigiri, Futomaki, California oraz Soja roll. W menu znajdziecie Państwo również pierogi gotowane na parze, których cechą charakterystyczną jest delikatne, niemalże przeźroczyste ciasto. DIM SUN SUSHI zajmuje lokal C 182.


Zapraszamy Państwa na smaczne posiłki do naszej restauracji oraz obejrzenia galerii zdjęć prezentującej zmodernizowaną strefę gastronomiczną Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

2019-09-04T08:16:46+02:00 02.09.2019|Aktualności|