9. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Dziś mija 9 lat od otwarcia naszego Centrum. Były to lata bardzo intensywnej pracy i czas dynamicznego rozwoju, które zaowocowały tym, że obecnie Centrum Handlowe MARYWILSKA 44, wspólnie z sąsiadującym Parkiem Handlowym MARYWILSKA 44 tworzą jeden z największych kompleksów handlowych w Warszawie.

Dzięki bogatej ofercie ponad 1300 sklepów oraz wysokiej jakości usługom pozyskaliśmy miliony zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Dziękujemy Wam za to!

***

Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 jest największym centrum handlu hurtowego i detalicznego w Warszawie. Powierzchnia Centrum to 68 tys. mkw., na których mieści się 6 sektorów handlowych z ponad 1300 sklepami i punktami usługowymi oferującymi m.in. odzież, obuwie, galanterię skórzaną, bieliznę, kosmetyki, biżuterię i zegarki. Nie brakuje też sklepów ze specjalnym asortymentem dla hobbystów – w tym w szczególności z wysokiej jakości sprzętem dla wędkarzy.

Uzupełnieniem oferty obiektu jest szeroki wybór salonów fryzjerskich, kosmetycznych i perfumerii. Znajdują się tu także: sklep Biedronka, biuro podróży, sklep zoologiczny, apteka, studio tatuażu, kantor wymiany walut, krawiec, jubiler oraz punkt usług kurierskich.

Jednym z atutów Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 jest zróżnicowana oferta gastronomiczna, w której znajdziecie Państwo dana kuchni: tureckiej, amerykańskiej, europejskiej i azjatyckiej.

W tym roku – z myślą o klientach – strefa gastronomiczna Centrum została powiększona i zmodernizowana. Gastronomia zyskała nowoczesną i estetyczną przestrzeń konsumpcyjną, a jej oferta wzbogaciła się o 6 nowych lokali gastronomicznych, serwujących m.in. sushi i dania z grilla.

Zmotoryzowani klienci Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 mają do dyspozycji bezpłatny parking na 4,5 tys. miejsc. Dogodny dojazd zapewniają też autobusy miejskie ZTM oraz trzy prywatne linie KUPIECBUS. Na terenie znajduje się także sieć rowerów miejskich Veturillo.

Nasze Centrum wciąż bije rekordy odwiedzalności – od początku roku odwiedziło nas blisko 3,5 mln osób. Ten wzrost to efekt ciągłego poszerzania naszej oferty handlowej, a także akcji promocyjnych naszych najemców.

Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 jest czynne we wszystkie niedziele, także te w które obowiązuje zakaz handlu.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

2019-09-04T13:52:59+02:00 04.09.2019|Aktualności|