Strona www: dingtea.pl

Telefon: 535885886

Email:

Fanpage:

Hala i numer lokalu: C189

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

DING TEA

Spragnieni wspomnień lata – co powicie na przypomnienie SUMMER VIBE? 

Ugaś pragnienie i przywróć smak lata – Bubble Tea ?w lokalu C 189.
Cały przekrój smaków: cytryna,  truskawka, jogurt, po te bardziej egzotyczne z którymi możliwe, że spotykacie się pierwszy raz: oolong, kumkwat, taro czy też Bac Siu. ?
W ofercie Bubble Tea lokal C189 znajdziecie:
? kawę po wietnamsku
? mleczną herbatę z czarną tapioką
? herbatę owocową
Wolisz lekkie, orzeźwiające ? czy bardziej sycące, mleczne? ?
Zapraszamy do Bubble Tea w Centrum Handlowym Marywilska 44.
To miejsce, które intryguje swoją słodką ofertą.
Polecamy Państwa uwadze ?
  

Co to jest bubble tea i kto to wymyślił?

Bubble tea stworzona została w 1987 roku, prawdopodobnie przez Liu Han Jie, który był właścicielem jednej z tajwańskich herbaciarni, znajdującej się w Taichungu.

Zależało mu na zachęceniu do picia herbaty dzieci i młodzież, dlatego urozmaicił ciepły napar, dodając do niego mleko, kulki tapioki (z korzenia manioku) oraz kostki lodu.

Z czego są kulki tapioki w herbacie bubble tea?

Tapioka to rodzaj skrobii, otrzymywanej z manioku. Zbudowana jest z łatwych do strawienia węglowodanów i niewielkiej ilości białka. Pozbawiona jest glutenu i nie powoduje reakcji alergicznych.

Ding Tea oferuje Bubble tea –  przygotowywany na świeżo na bazie prawdziwej herbaty – mleczny, owocowy, shake czy sorbet w setkach kombinacji smakowych zaspokoją pragnienie każdego człowieka. Na dnie orientalnego przysmaku znaleźć można w przypadku najbardziej popularnej receptury kuleczki tapioki, w kolorze czarnym. Alternatywą dla tapioki są owocowe topping lub kuleczki popping boba, a to wszystko w rozbudowanej gamie smaków od tradycyjnej truskawki, jabłka po egzotyczne liczi i mango.