Energy Fitness Club tu zrealizujesz najpopularniejsze postanowienie noworoczne

Początek nowego roku to dobry moment na chwilę refleksji, ale też na snucie planów na najbliższe miesiące. Czy macie już sprecyzowane postanowienia noworoczne? Najpierw zastanówcie się co udało wam się osiągnąć w poprzednim roku. Jakie macie cele, plany i marzenia na 2023 rok? Z czego jesteście zadowoleni, a co przydałoby się zmienić? Efektem takich rozmyślań są właśnie postanowienia noworoczne, które chętnie wcielamy w życie w styczniu, lecz nie zawsze jesteśmy w stanie w nich wytrwać już w kolejnych miesiącach. 😉

Jednym z najczęstszych postanowień jest: ?zacznę ćwiczyć, schudnę?. Przede wszystkim spójrzmy na sprawę realistycznie – nie schudniemy 15 kg w ciągu miesiąca, wszak mądre zrzucanie wagi to długotrwały proces. Oczywiście starajcie się do tego dążyć, ale z głową lub najlepiej z pomocą wykwalifikowanych trenerów, którzy są gotowi, by Wam pomóc i czekają na Was w Energy Fitness Club!

Nieważne ile chcecie schudnąć ? to nigdy nie jest takie proste. Czy jednak powinno Was to zniechęcić? Absolutnie nie! Im trudniejszy cel, tym większa satysfakcja z jego osiągnięcia, a więc do dzieła. Nie ma chwili do stracenia!

W Energy Fitness Club do Waszej dyspozycji jest aż 26 przełomowych urządzeń cardio, 30 stanowisk strefy siłowej, trampoliny, 2 sauny, a jeśli nie chcecie ćwiczyć sami, wystarczy się zapisać na zajęcia grupowe. W przestronnych 2 studiach, gdzie możecie wziąć udział w zajęciach grupowych wytwarzają się nie tylko endorfiny, ale też świetny nastrój. W Energy Fitness Club wyspecjalizowana kadra dobierze ćwiczenia indywidualnie do Waszych potrzeb, skupi się na Waszych celach i będzie motywować w chwilach słabości nie tylko w styczniu. Pamiętajcie, że aby uniknąć efektu jo-jo tygodniowo powinniście chudnąć max. 1 kg. A potem? Dobrze zbilansowana dieta, dużo aktywności fizycznej, stale widoczny cel na horyzoncie i efekt murowany! Im lepiej rozplanujecie wszystko ze swoim trenerem, tym większa szansa, że Wasz plan się powiedzie.

Energy Fitness Club (Hala F wejście 14) respektuje karty Multisport, FitProfit, OkSystem, BeActive. W ofercie obiektu: Siłownia, Zajęcia Fitness, Trampoliny, Cross, Sauna, Cardio, Treningi Personalne. Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem i promocjami ?? https://www.energyfitness.pl/cennik.php.  

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-01-19T12:26:56+01:00