UNICEF w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44

W dniach od 22 do 28 lipca serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko UNICEF, które zlokalizowane jest w pasażu głównym w naszym Centrum. Na stoisku prowadzona jest akcja informacyjna promująca program „UNICEF 365”.

UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej – UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa. Dzięki działalności UNICEF dzieci otrzymują wszechstronną pomoc i mają większe szanse na przeżycie i prawidłowy rozwój.

Programy UNICEF zapewniają zarówno natychmiastowy ratunek w sytuacjach nagłych kryzysów, jak i długofalową pomoc. Organizacja realnie i trwale wpływa na polepszenie sytuacji najmłodszych w najbiedniejszych krajach świata. Szczególnie teraz, w roku 30. rocznicy przyjęcia Konwencji o Prawach Dziecka, UNICEF chce informować o możliwości włączenia się w działania na rzecz dzieci.

2019-07-25T10:27:19+02:00 23.07.2019|Aktualności|