Strój ucznia na szóstkę

Do rozpoczęcia roku szkolnego zostało już niewiele czasu i oprócz książek, zeszytów i różnego rodzaju przyborów szkolnych należy pomyśleć o stroju galowym dla małych, jak i nastoletnich uczniów. Z pewnością w trakcie roku szkolnego będą miały miejsce różnego rodzaju oficjalne uroczystości, akademie szkolne, egzaminy i konkursy wiedzowe, podczas których obowiązywać będzie strój galowy.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji zestawów galowych dla dziewczynek i dla chłopców. Wszystkie elementy do ich skompletowania dostępne są w sklepach Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

Stroje galowe dla dziewczynek

Zestaw, który doskonale sprawdzi się jako strój galowy dla dziewczynek powinien składać się z białej bluzki, granatowej lub czarnej spódniczki, która może mieć dowolny krój, jednak nie powinna być zbyt krótka. Do tego koniecznie rajstopy – najlepiej w cielistym kolorze oraz proste, eleganckie buty.

Stroje galowe dla chłopców

Podstawą stroju galowego dla chłopców jest oczywiście biała koszula z kołnierzykiem, eleganckie spodnie z długimi nogawkami, w ciemnym kolorze oraz eleganckie buty. Drobnym, ale niekoniecznym uzupełnieniem takiego zestawu może być krawat lub mucha.

Wszystkie powyższe propozycje ubrań i obuwia galowego znajdziecie Państwo w sklepach:

hala G lokal 209
hala C lokal 065
hala C lokal 155
hala C lokal 164
hala F lokal 108
hala F lokal 199
hala G lokal 139
hala G lokal 166

Serdecznie zapraszamy na zakupy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce. Centrum otwarte jest od poniedziałku
do niedzieli od godz. 9.00 do 19.00.

Centrum czynne jest także we wszystkie niedziele, także te w które obowiązuje zakaz handlu.

2019-08-29T11:59:21+02:00 25.08.2019|Aktualności|