Kino samochodowe na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44

Spółka MARYWILSKA 44 oraz Białołęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na cykl darmowych seansów dla zmotoryzowanych kinomaniaków, które będą miały miejsce na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44.

Pozostał jeszcze jeden piątkowy seans, podczas którego na ekranie zostanie wyświetlony film, który podbił serca widzów na całym świecie.

30 sierpnia pokaz filmu „W starym dobrym stylu”
Start godz. 21:30. Wstęp wolny!

Wakacje pożegnamy z gwiazdorską obsadą, która rozbawi nas do łez. Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin w filmie pt. “W starym dobrym stylu” łączą siły jako wieloletni kumple Willie, Joe i Al, którzy po raz pierwszy w życiu schodzą na złą drogę, kiedy odkrywają, że ich fundusze emerytalne przepadły. Aby dalej móc opłacać rachunki i wspierać bliskich, zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i organizują napad na bank odpowiedzialny za utratę ich pieniędzy*. Oj będzie się działo!

Na pokazy filmowe dla zmotoryzowanych zaprasza spółka MARYWILSKA 44 oraz Białołęcki Ośrodek Kultury. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u.

———————————————————————————————————————————————————————————————

* źródło: www.filmweb.pl

2019-09-02T10:11:05+02:00 24.08.2019|Aktualności|