Kino samochodowe na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44

Spółka MARYWILSKA 44 i Białołęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na cykl darmowych seansów dla zmotoryzowanych kinomaniaków, które będą miały miejsce na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44.

Trzy wakacyjne terminy i trzy hity kinowe

Przed nami trzy piątkowe seanse, które odbywać się będą raz w miesiącu. Na ekranie zostaną wyświetlone filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie. To prawdziwe perełki wśród komedii.

26 lipca pokaz filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”
Start godz. 21:30. Wstęp wolny!

Z kolei 26 lipca zapraszamy na genialną, włoską komedię pt. „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Film opowiada o spotkaniu siedmiorga długoletnich przyjaciół, którzy przy kolacji, dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać*.

30 sierpnia pokaz filmu „W starym dobrym stylu”
Start godz. 21:30. Wstęp wolny!

Wakacje pożegnamy z gwiazdorską obsadą, która rozbawi nas do łez. Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin w filmie pt. “W starym dobrym stylu” łączą siły jako wieloletni kumple Willie, Joe i Al., którzy po raz pierwszy w życiu schodzą na złą drogę, kiedy odkrywają, że ich fundusze emerytalne przepadły. Aby dalej móc opłacać rachunki i wspierać bliskich, zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i organizują napad na bank odpowiedzialny za utratę ich pieniędzy*. Oj będzie się działo!

Na pokazy filmowe dla zmotoryzowanych zaprasza spółka MARYWILSKA 44 oraz Białołęcki Ośrodek Kultury. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u.

———————————————————————————————————————————————————————————————

* źródło: www.filmweb.pl

2019-07-05T12:23:24+02:00 05.07.2019|Wydarzenia|