Jesienne hity

Jesienna aura nie tylko sprzyja siedzeniem pod kocem z ciepłą herbatą i ulubionym serialem.
Jesień, to przede wszystkim długie spacery, ostatnie, ciepłe promienie Słońca, barwne spadające liście wprawiające nas w melancholijny nastrój.
To ta pora w roku, kiedy możemy zwolnić, skupić się bardziej na sobie. Złota polska jesień słynie z przepięknych krajobrazów, ale to też czas na zmianę garderoby z letniej na zimową. Nasze myśli powoli wędrują w stronę cieplejszych stylizacji, a co za tym idzie także w stronę akcesoriów, które są dopełnieniem każdej z nich. Gdy pogoda nas nie rozpieszcza w naszej szafie zaczynają królować spodnie, długie swetry, ciepłe kurtki i płaszcze.
Otulamy się mięciutkim szalem, zakładamy czapkę i rękawiczki, by każdego dnia stawiać czoło wyzwaniom opatuleni w modne dodatki.
Jeśli wciąż brakuje Ci wygodnych butów, szalika, golfu, ciepłej bielizny, bluzy, piżamy z długim rękawem zapraszamy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Wybór modeli w naszych sklepach jest ogromny, dlatego postanowiliśmy nieco ułatwić Wam to zadanie.
Po zbadaniu jesiennych trendów, wiemy co będzie modne na ulicach w najbliższych miesiącach.
Oto nasze jesienne hity, bez których nie wyobrażamy sobie jesieni i zimy 2019 roku!

Powyższe produkty znajdziecie: Wyjątkowe swetry (Kate Ross – lokal P049), wygodne, modne buty w rozmiarach od 33-43 (Buty u Krzysia -lok. A 086 oraz w lokalu H 013), kosmiczne kurtki (lokale P 023, oraz A 160), ciepłe płaszcze (lok.P 054) i trendy kozaczki oraz niezbędne dodatki (Just Unique – P 012).

2019-11-12T09:28:34+01:00 08.11.2019|Aktualności|