Wybierz czapkę z głową!

Czapka, to obecnie jeden z najgorętszych dodatków w tym sezonie. Kiedyś przedmiot kłótni z rodzicami, dziś doceniana nie tylko na wybiegach, ale też na ulicach miast. W sezonie jesień-zima 2019/2020 będziemy nosić modele z wełny, oversize’owe i popularne wśród młodzieży czapki beanie. Outfity uzupełnimy o kapelusze w kształcie kubełka, które stanowią alternatywę dla wełnianych czapek. Kapelusze są również jednym z ulubionych trików Paryżanek na dodanie nonszalancji swoim stylizacjom. W Londynie mieszkańcy stawiają na dekadenckie wzory i kolory. Te i inne modele znajdziecie w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44.

LISTA SKLEPÓW OFERUJĄCYCH CZAPKI

 

Jak dobrać idealną czapkę?

Tę, którą wybierzemy w dużej mierze podyktują nasze indywidualne upodobania, ale również kształt twarzy, czy karnacja. Ubrania, do których będziemy ją nosić, są tak samo ważne jak nasz typ urody. Miłośniczki klasyki, powinny zdecydować się na tę w odcieniach modnej szarości. Grafity są o tyle bezpieczne, że wybrana czapka będzie pasowała właściwie do wszystkiego. Jeśli postawimy na kolor – do woli możemy przebierać w tonach pomarańczy,  czerwieni, rajskiej zieleni,  łagodnej lawendy, mroźnej szarości, czy słodkiej wanilii. To obecnie najmodniejsze kolory wybiegów.
Pamiętajmy również, że w czapce ważna jest także faktura. Najlepiej wybrać tę z grubym warkoczem albo meszkiem. Wełniana pleciona czapka, czy kaszkietówka będzie dobrze grzać naszą głowę podczas niskiej temperatury. Podobno aż 70% ciepła ucieka przez głowę, więc taka czapka świetnie sprawdzi się podczas wieczornych wypadów na miasto.

Podsumowując im cieplejsza i wygodniejsza czapka, tym lepiej!

Nakrycia głowy ze zdjęć dostępne są w sklepach: Czapki dla dzieci – G lokal 156/157, Czapki dla maluszków G 195. Ogromny wybór eleganckich kapeluszy, czapek G lokal 207.

2019-11-12T15:30:03+01:00 12.11.2019|Aktualności|