Cafe Słodziak w Centrum Handlowym MARWYILSKA 44 | Otwarcie 11 października 2023!

Do grona najemców Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 dołączyła sieciowa kawiarnia Cafe Słodziak. Sieć lokująca swoje kawiarnie w centrach i galeriach handlowych postawiła na Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 uzupełniając tym samym cieszącą się ogromną popularnością wśród Klientów ofertę gastronomiczną.
OTWARCIE CAFE SŁODZIAK JUŻ 11 PAŹDZIERNIKA 2023!

Cafe Słodziak to nie tylko kawiarnia, ale miejsce gdzie może spotkać się cała rodzina i każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze menu jest dostosowane do każdej grupy wiekowej. Zaczynając od najmłodszych, którym z pewnością zasmakują lody kuleczkowe MiniMelts. Bubble tea przyrządzane na bazie świeżo parzonej herbaty dla nieco starszych, a dla dorosłych serwujemy kawę Costy, którą każdy miłośnik kawy zna doskonale. Całość uzupełniamy deserami lodowymi na bazie lodów rzemieślniczych i włoskich. Codziennie zapraszamy również na świeżo wypiekane ciasteczka i ciasta.

Zapoznaj się z naszym menu:

Kawa Costa Coffee
Codziennie serwujemy Wam klasyki Costa Coffee oraz kawy mrożone, smakowe i sezonowe.

Bubble Tea
Napój przygotowany na bazie naturalnej herbaty z dodatkiem syropu owocowego oraz kawiorem molekularnym. Sam decydujesz jakie smaki miksujesz.

Koktajle
Na bazie owoców, m.in. banana, malin, truskawek, mango.

Lemoniada
Orzeźwiająca klasyczna lemoniada cytrynowa plus różne warianty owocowe.

Kuleczki lodowe Mini Melts
Lody inne niż wszystkie. Deser nie zawiera żadnych sztucznych środków konserwujących ani składników genetycznie modyfikowanych. Fantastyczne kolory lodowych kuleczek są wynikiem użycia wyłącznie naturalnych barwników.

Lody rzemieślnicze
Różnorodność smaków z gwarancją najwyżej jakości. Lody produkowane na bazie naturalnych składników, bez sztucznych dodatków.

Lody włoskie
Lody o delikatnej konsystencji i kremowym smaku. Podawane w wafelku lub jako baza w deserach lodowych.

Tosty XXL
Tosty XXL w trzech wariantach: włoski, wege oraz na słodko.

Panini
Kanapka na ciepło z szynką lub pepperoni z dodatkiem sera i warzyw.

Food court warszawskiego Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 to łącznie 26 restauracji serwujących potrawy kuchni całego świata i przyciągających rzeszę klientów regularnie korzystających z ich oferty. Kawiarnia Cafe Słodziak doskonale dopełnia ofertę funkcjonujących w obiekcie lokali gastronomicznych, serwujących głównie dania obiadowe. Na menu Cafe Słodziak składa się nie tylko znana i lubiana przez kawoszy kawa marki Costa, ale i dostosowana do klientów w każdym wieku oferta cukiernicza.

2023-10-10T15:40:31+02:00