Znamy finałową piątkę IV edycji „Przeglądu Młodych Talentów”

Znamy już pięć najlepszych zespołów, które dostały się do finału IV edycji Przeglądu Młodych Talentów. Finałowa piątka wystąpi na 9. urodzinach Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza odbędzie się 15 czerwca br. o godz. 12.00 na terenie parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka. Gwarancją najlepszej zabawy i gorącej atmosfery będą między innymi występy zespołów: Piękni i Młodzi, Playboys, After Party, Power Play oraz Łobuzy.

TOP 5 konkursu „Przegląd Młodych Talentów”

Decyzją internautów, z największą liczbą głosów do finału konkursu dostali się:

  1. Caprii – 86 002 głosów
  2. Angie – 45 402 głosów
  3. Gwiezdny Chłopak – 37 230 głosów

Dwóch pozostałych finalistów konkursu wybrała kapituła pod przewodnictwem Małgorzaty Konarskiej, prezes MARYWILSKA sp. z o.o. Zostali nimi zespoły:

  1. The Brothers
  2. Vector

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! To właśnie oni powalczą o nagrodę główną w wysokości 2 tys. złotych i zagrają na jednej scenie z największymi gwiazdami disco polo.

Dziękujemy też wszystkim, którzy głosowali na swoich ulubieńców. Głosowanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział blisko 200 tys. osób.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na FB – 9. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

***

Przegląd Młodych Talentów to konkurs, skierowany do muzyków poruszających się w nurcie disco polo. Jego celem jest promocja młodych artystów, którzy jeszcze nie są znani szerszej publiczności. Zespoły i soliści dostają szansę zaprezentowania się podczas urodzinowej imprezy Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

2019-06-04T13:05:37+02:00 04.06.2019|Aktualności|