Fundacja DKMS na 9. urodzinach Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja DKMS po raz kolejny będzie miała swoje stoisko podczas imprezy urodzinowej Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza odbędzie się w sobotę, 15 czerwca od godz. 12:00 na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce. Gwiazdami imprezy będą zespoły: Piękni i Młodzi, Playboys, After Party, Power Play oraz Łobuzy.

Obecni na stoisku wolontariusze opowiedzą o działalności Fundacji oraz będą rejestrować potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych, którzy trafią do jej bazy.

***

Misją Fundacji DKMS jest znalezienie dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia komórek macierzystych szpiku.

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia. W ciągu 10 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 436 000 potencjalnych Dawców.

Podczas imprezy urodzinowej Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 wszystkie zdrowe osoby w wieku od 18 do 55 lat będą mogły bezpłatnie zarejestrować się w bazie Fundacji potencjalnych dawców komórek macierzystych szpiku. Rejestracja zajmuje chwilę. Polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Fundacji DKMS podczas 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

2019-06-04T13:55:07+02:00 04.06.2019|Aktualności|