Za nami 9. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44

W sobotę, 15 czerwca na parkingu Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce świętowaliśmy 9. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Na uczestników imprezy czekały koncerty topowych discopolowych gwiazd, konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami oraz emocjonujący finał IV edycji „Przeglądu Młodych Talentów”.

Oficjalnego otwarcia urodzinowego koncertu dokonała Pani Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA 44 sp. z o.o., która ze sceny powitała wszystkich zgromadzonych gości i podziękowała osobom i instytucjom, które od lat wspierają Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 i przyczyniają się do jego rozwoju. Podziękowała też klientom Centrum za ich obecność i lojalność.

Następnie głos zabrał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Pan Jan Mackiewicz oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy Białołęka, Pan Piotr Jaworski. Po oficjalnych przemówieniach na scenie rządziła już tylko muzyka w wykonaniu zespołów: Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Łobuzy oraz After Party.

Podczas urodzinowej imprezy odbył się też finał IV edycji konkursu „Przegląd Młodych Talentów”, którego celem jest promocja młodych artystów sceny disco polo. Decyzją jury, nagrodę główną w wysokości 2 tys. złotych wygrał zespół The Brothers. Nagrodę ufundowana została przez spółkę MARYWILSKA 44.

Podczas wydarzenia przygotowane zostały liczne konkursy dla widowni z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, których fundatorami byli Najemcy Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44.

Koncert z okazji 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 z dużym temperamentem i w znakomitym stylu poprowadzili znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video oraz galerii zdjęć z 9. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca.

Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix, Disco-polo.info oraz To Lubię DISCO.

2019-07-03T09:45:31+02:00 02.07.2019|Aktualności|