Fotorelacja z czerwcowych warsztatów „Fajny czas Mamy”

W czwartek, 27 czerwca w sali zabaw FIGLARIUM w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 odbyło się już czwarte spotkanie dla mam z dziećmi z cyklu „Fajny czas Mamy”. Warsztat na temat żywienia kobiet w ciąży i karmiących piersią poprowadziła Sylwia Lenartowicz – dietetyk, ekspert do spraw żywienia dzieci i kobiet w ciąży.

Tematyka warsztatu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród kobiet, które po raz kolejny nie zawiodły i licznie przybyły na spotkanie. Po warsztacie był czas na krótką rozmowę z prelegentką i wymianę doświadczeń.

Czwartkowe spotkanie zamknęło pierwszy etap projektu „Fajny czas Mamy”. Wracamy już po wakacjach! Kolejne warsztaty odbędą się w miesiącach: wrzesień, październik, listopad. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u, gdzie publikowane będą bieżące informacje: Fajny czas mamy – bezpłatne warsztaty dla mam z dziećmi.

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Partnerom i Patronom za wsparcie i pomoc w promocji projektu „Fajny czas Mamy”.

Dziękujemy Burmistrzowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Panu Grzegorzowi Kuca za objęcie patronatem honorowym warsztaów „Fajny czas Mamy”.

Dziękujemy również: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja NUTRICIA, „Białołęka jest kobietą”, Parenting.pl, MiastoDzieci.pl, Rodzice.pl, wRoliMamy.pl, MamaKlub.pl, Białołęka – Platforma Sąsiedzka oraz FIGLARIUM.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

2019-06-28T12:13:09+02:00 28.06.2019|Aktualności|