Wybierz swój dojazd na 11 urodziny CH MARYWILSKA 44

Mamy dla Państwa dobrą wiadomość KUPIEC BUS powraca!

Kursy naszymi autobusami odbywać się będą także w dni powszednie. W związku z tym już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej linii, która od 1 września będzie dostępna dla Państwa wygody przez 7 dni w tygodniu.
Jest to szczególnie ważne, gdyż jesteśmy otwarci codziennie, także w niedziele wolne od handlu.
Zanim jednak wybierzecie się na 11. Urodziny CH MARYWILSKA 44, na zakupy, na pyszne danie w strefie restauracyjnej lub do jednego z miejsc z naszej strefy rozrywkowo-sportowej takiego jak:siłownia Energy Fitness Club, sala zabaw Figlarium, Park Trampolin Jump Arena, czy Papugarnia Carmen, sprawdźcie koniecznie czym szybko i wygodnie do nas dojechać.

🚴‍♀️🚗🚌🛴🛵🚂

Dotrzecie do nas:

Jak widzicie opcji na dotarcie do nas jest całkiem sporo 😉
Pamiętajcie, że przyjeżdżając na 11. Urodziny CH MARYWILSKA 44 – Wjazd i wyjazd na Urodziny do godziny 13 od strony ulicy MARYWLSKIEJ!

Jeśli wybierasz się na 11. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 🥳 pamiętaj: W związku z zawodami sportowymi też w dn. 5 września br.>>https://bit.ly/3BXsvVF do godziny 12.30 wjazd i wyjazd na teren wydarzenia tylko od strony ulicy MARYWILSKIEJ. Szczegóły tutaj>>https://bit.ly/3BFhLej

W dniu 03-05.09 zamknięta jest także ulica Szwedzka (remont), nasze autobusy KUPIEC BUS objeżdżają ją tak jak linia ztm 135 tj. Targowa/Ratuszowa/Inzynierska/Rondo Żaba.

Zaplanowane zostały dodatkowe kursy linii autobusowej KUPIECBUS, które odjeżdżać będą z przystanku Kupiecka po zakończeniu Urodzin.

***

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszej urodzinowej uroczystości, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 września od godz. 12:00. Na scenie wystąpią zespoły: Sławomir, MIG, The Brothers, Classic, Alicja Kołoszewska, Weekend, Maciej Smoliński oraz Zenon Martyniuk.

Wydarzeniu towarzyszyć będą również promocje i rabaty w sklepach Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 oraz konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności.

2021-10-04T12:09:00+02:00 31.08.2021|Aktualności|