Wielkie otwarcie nowego salonu firmowego Black Red White

Black Red White otwiera swój kolejny salon meblowy, tym razem w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44. Z tej okazji, na miejscu, dla klientów przygotowana została specjalna oferta, a otwarcie zaplanowano na 28 maja 2022 r.

Salon firmowy BRW przy ul. Marywilskiej dołączy do portfolio ponad 70 salonów własnych marki. Niewątpliwym atutem nowego salonu BRW jest lokalizacja w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44, która zapewnia dojazd do obiektu komunikacją miejską lub wygodny dojazd autem. Dla podróżujących samochodem do dyspozycji jest duży parking z bezpośrednim wejściem do salonu.

W przestronnym salonie o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 1140 m2 będzie można znaleźć pełną ofertę BRW, w skład w której wchodzą meble tapicerowane, stoły i krzesła, meble do sypialni, pokoju dziennego i dziecięcego, meble kuchenne oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Klienci będą mogli skorzystać z usług pomiaru, projektu, montażu kuchni, a także z usługi transportu lub możliwości płatności ratalnej.

Nowy salon to również moc inspiracji, która zaprezentowana będzie w postaci funkcjonalnych i stylowych aranżacji.

Na klientów czekać będą specjalne okazje do 50% taniej, które obowiązywać będą aż do 11.06.2022 r. Pośród nich znajdą się między innymi sofy Sorol, Merla, Magic, narożnik Levante, materace Neso lub Ekko w kilku rozmiarach, kolekcja Gent, Alameda i Ostia oraz wiele innych. Dodatkowo, klienci będą mieli możliwość skorzystania z 50 rat 0%* oraz darmowego transportu** .

Oficjalne otwarcie salonu nastąpi 28 maja o godzinie 10.00.
Serdecznie zapraszamy!

[*] RRSO 0%

[**] Transport gratis w I strefie przy zakupie powyżej 3000 zł.

Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów. Szeroki asortyment, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.

2022-05-27T08:56:35+02:00