Strona www:

Telefon: 607317343

Email: woowdesign2018@gmail.com

Fanpage: https://www.facebook.com/pg/WoowDesignBizuteria/about/?ref=page_internal

Hala i numer lokalu: G146

Typ sprzedaży: detal i hurt

Asortyment:

WOOW DESIGN BIŻUTERIA

Modna biżuteria ze stali chirurgicznej – Wow Design

Biżuteria towarzyszy kobietom i mężczyznom od tysięcy lat. W przeszłości nie tylko służyła do ozdoby, ale również podkreślała pozycję społeczną, przynależność do określonej grupy czy kultury oraz pełniła inne symboliczne role. Jedną z nich jest obrączka ślubna, której kształt symbolizuje niekończone życie w pełnym miłości związku. Współczesna biżuteria różni się od tej, jaką noszono przed setkami lat. Wykonywana z nowoczesnych materiałów jest nie tylko bardziej dostępna, ale też mniej tradycyjna. Po takie atrakcyjne ozdoby ze stali chirurgicznej możesz się wybrać do sklepu Wow Design G146 w centrum handlowym MARYWILSKA 44. Znajdziesz tu nie tylko bogaty wybór wzorów, ale też atrakcyjne ceny, dzięki którym stworzysz swoją prywatną kolekcję.

Pierścionki, kolczyki i co jeszcze?

Wow Design G146 to wyjątkowy sklep, w którym znajdzie coś dla siebie każda nastolatka i dojrzała kobieta. Są tu zarówno subtelne modele w kolorze złota, jak i ciężkie, ażurowe kolczyki czy przywieszki z charakterystycznymi pędzelkami w różnych barwach. Poszczególne kolekcje tworzone ze stali chirurgicznej wyróżniają się modnym designem i są ponadczasowe.

W Wow Design G146 kupisz miedzy innymi:

  • kolczyki,
  • bransoletki,
  • naszyjniki,
  • wisiorki i przywieszki,
  • pierścionki

Oferowane modele wyróżnia wyjątkowa precyzja wykonania, a także szczegółowość projektów. Przykładem są fantastyczne kolczyki w kształcie listków czy kółek z ażurowym wypełnieniem.

Modna biżuteria na siebie i w prezencie

Chociaż wybór biżuterii jest kwestią gustu z pewnością produkty, jakie znajdziesz w sklepie Wow Design G146, należą do tej grupy modeli, które zaakceptuje każda kobieta. Delikatne łańcuszki z gwiazdkami, eleganckie bransoletki z kolorowymi kamieniami czy proste kolczyki będą pasować do stroju nastolatki i pani w średnim wieku. Dlatego na stoisku w Marywilskiej 44 wybierzesz prezent na każdą okazję. Dzięki atrakcyjnym cenom biżuterii ze stali chirurgicznej, masz okazję obdarowywania bliskich osób nie tylko z okazji urodzin czy jubileuszu. Bransoletka, kolczyki lub modny wisiorek mogą też być miłym upominkiem bez okazji. Nie oznacza to jednak, że wśród wielu modnych wzorów nie znajdziesz też czegoś dla siebie. Możesz tu wybrać kolczyki, wisiorki czy pierścionki do różnych zestawów ubioru i na rozmaite okazje.

Co wyróżnia biżuterię z Wow Design G146?

Kolekcje biżuterii w sklepie Wow Design G146 z pewnością nie pozwolą Ci przejść obojętnie. Asortyment jaki tu znajdziesz ma wiele zalet:

  • modne i zróżnicowane wzornictwo, które pozwala dobrać coś odpowiedniego do każdego stroju,
  • kolczyki i wisiorki na każdą okazję, od codziennej pracy zawodowej po ważne uroczystości,
  • wysoka trwałość materiałów, odpornych na zmiany pod wpływem środowiska zewnętrznego,
  • całkowita obojętność stali dla skóry, dzięki czemu biżuteria nie powoduje uczuleń,
  • atrakcyjne połączenie stali chirurgicznej z kolorami kamieniami, koralikami i innymi materiałami.

Warto też wymienić wyjątkowo atrakcyjne ceny oraz możliwość zakupu biżuterii w sklepie Woow Design w ilościach detalicznych oraz hurtowych.