Strona www: www.vivetextilerecycling.pl

Telefon: 41 347 63 50

Email: vive@vive.com.pl

Fanpage: www.facebook.com/VIVEProfitSklepy

Hala i numer lokalu: F157

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: Pierwszy sklep VIVE Profit powstał w 1995 roku. Obecnie w sieci jest już ponad 60 sklepów w całej Polsce, oferując klientom niepowtarzalną odzież cyrkularną. Zapraszamy do odwiedzin ? przekonacie się Państwo, dlaczego klienci tak chętnie kupują w VIVE Profit! Zapraszamy do odwiedzin ? przekonacie się Państwo, dlaczego klienci tak chętnie kupują w VIVE Profit!

VIVE PROFIT

CO NAS WYRÓŻNIA
100% wymiana co 7 dni
Regularnie, raz w tygodniu, odbywa się całkowita wymiana asortymentu, dzięki czemu macie Państwo pewność, że zawsze znajdziecie coś wyjątkowego i nie będziecie kilkakrotnie oglądać tych samych produktów.
Duży wybór
Ponad 100 000 sztuk niepowtarzalnej odzieży, dostępnych w każdym naszym sklepie, każdego dnia!
Łatwy dostęp do sklepów
Dla komfortu naszych klientów każdy sklep zlokalizowany jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym, przeważnie na parterze budynku i posiada duży parking.
Oszczędność i wolność wyboru
To Państwo decydują, jak i kiedy kupować! Ceny produktów maleją z każdym dniem, a dzień przed całkowitą wymianą jest totalna wyprzedaż! Zawsze znajdziecie Państwo u nas atrakcyjne ceny i unikalne produkty wielu znanych marek!
Swoboda zakupów
Można zapomnieć o przeciskaniu się pomiędzy wieszakami i koszami! Dzięki dużej powierzchni naszych sklepów (minimum 800 m2) można swobodnie wybierać i oglądać interesujące produkty.