Strona www: www.vivetextilerecycling.pl

Telefon: 41 347 63 50

Email: vive@vive.com.pl

Fanpage: www.facebook.com/VIVEProfitSklepy

Hala i numer lokalu: F157

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: Pierwszy sklep VIVE Profit powstał w 1995 roku. Obecnie w sieci funkcjonują 34 sklepy w całej Polsce, oferując klientom niepowtarzalną odzież używaną. Zapraszamy do odwiedzin – przekonacie się Państwo, dlaczego klienci tak chętnie kupują w VIVE Profit!

VIVE PROFIT

W każdym sklepie należącym do sieci VIVE Profit znajdą Państwo tysiące oryginalnych ubrań.

Asortyment we wszystkich naszych sklepach wymieniamy całkowicie raz w tygodniu, dzięki czemu nowe produkty i nowe okazje nigdy Państwa nie ominą. Tutaj można sprawdzić, w który dzień tygodnia nowy towar trafia do Państwa sklepu!

CO NAS WYRÓŻNIA
100% wymiana co 7 dni
Regularnie, raz w tygodniu, odbywa się całkowita wymiana asortymentu, dzięki czemu macie Państwo pewność, że zawsze znajdziecie coś wyjątkowego i nie będziecie kilkakrotnie oglądać tych samych produktów.
Duży wybór
Ponad 100 000 sztuk markowej odzieży dostępnych w każdym naszym sklepie, każdego dnia!
Łatwy dostęp do sklepów
Dla komfortu naszych klientów każdy sklep zlokalizowany jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym, przeważnie na parterze budynku i posiada duży parking.
Oszczędność i wolność wyboru
To Państwo decydują, jak i kiedy kupować! Ceny produktów maleją z każdym dniem, a dzień przed całkowitą wymianą towaru można kupić je również na torby, w jednym z czterech dostępnych rozmiarów. Zawsze jednak znajdziecie Państwo u nas atrakcyjne ceny i unikalne produkty wielu znanych marek!
Swoboda zakupów
Można zapomnieć o przeciskaniu się pomiędzy wieszakami i koszami! Dzięki dużej powierzchni naszych sklepów (minimum 800 m2) można swobodnie wybierać i oglądać interesujące Państwa produkty.

Nowy sklep, jeszcze więcej modowych perełek do wyszukania! Zapraszamy Was do VIVE Profit w Marywilska 44!🤩 Zobaczcie ...

Opublikowany przez VIVE Profit Czwartek, 17 grudnia 2020