Strona www:

Telefon:

Email:

Fanpage: www.facebook.com/Affro-Moda-712262045870774/?ref=page_internal

Hala i numer lokalu: A080

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: W kolekcji sklepu Affro Moda znajdziecie szereg stylowych, unikatowych ubrań. W większości utrzymane są one w naturalnej, stonowanej palecie barw, gdzie dominują brązy, piaskowe beże i zieleń. Wiele z nich świetnie sprawdzi się w stylizacjach street fashion, ale nie brakuje wśród nich też subtelnych, kobiecych elementów.

AFFRO MODA

Sklep Affro Moda to kolejny warty uwagi punkt z modą damską na mapie naszego Centrum, który mieści się na hali A lokal 80

W kolekcji sklepu Affro Moda znajdziecie szereg stylowych, unikatowych ubrań. W większości utrzymane są one w naturalnej, stonowanej palecie barw, gdzie dominują brązy, piaskowe beże i zieleń. Wiele z nich świetnie sprawdzi się w stylizacjach street fashion, ale nie brakuje wśród nich też subtelnych, kobiecych elementów.

W katalogu produktów sklepu znajdziecie m.in. sukienki i spódnice, swetry, t-shirty, a także kurtki i oryginalne jeansowe spodnie marki ?What?s Up??. Sklep może pochwalić się również niemałą kolekcją obuwia na każda okazję.

To co wyróżnia ofertę sklepu Affro Moda od innych tego typu butików są ręcznie szyte skórzane torby, które szczególnie przypadną do gustu kobietom lubiącym torby o dużych gabarytach. Torby są bardzo starannie uszyte z najwyższej jakości materiałów.

Sklep Affro Moda mieści się w hali A lokal 080. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszam❤️ Szanowne Klientki zapraszam do nowej lokalizacji butiku Affro Moda, lokal A080 (vis a vis mojej poprzedniej lokalizacji).❤️

Opublikowany przez Affro Moda Niedziela, 24 stycznia 2021