Strona www: www.lyn.pl

Telefon: 798 899 989

Email: sklep@lyn.pl

Fanpage: www.facebook.com/LynCosmeticsPL

Hala i numer lokalu: C156

Typ sprzedaży: detal i hurt

Asortyment: Lyn Cosmetics to jedna z największych firm zajmujących się sprzedażą kosmetyków profesjonalnych oraz akcesoriów do pielęgnacji paznokci.

LYN COSMETICS

Lyn Cosmetics to hurtownia kosmetyczna oferująca szeroką gamę produktów do profesjonalnego zastosowania w branży urody. Polecamy zaawansowane linie do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, artykuły dla mężczyzn, produkty do depilacji, manicure oraz pedicure. Specjalną ofertę przygotowaliśmy z myślą o firmach działających w branży beauty i nails

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego sprzętu i mebli, jak również specjalistycznych przyborów i środków do dezynfekcji. Jako doskonale wyposażona hurtownia fryzjerska przedstawiamy Państwu szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, od najlepszych producentów.

Polecamy także wszelkiego rodzaju akcesoria kosmetyczne, dzięki którym codzienne wykonywanie zabiegów dla zdrowia i urody stanie się prostsze i bardziej efektywne. W asortymencie naszego sklepu m.in. produkty jednorazowego użytku, przybory, narzędzia i preparaty.