Otwarcie salonu ACTION w Parku Handlowym MARYWILSKA 44

Już w sobotę 28 października br. w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce otwarty zostanie salon ACTION. Na powierzchni 1000 m2 klienci będą mogli znaleźć sprzedażowe hity tej wyjątkowo popularnej w Polsce sieci. ACTION jest najszybciej rozwijającym się w Europie dyskontem niespożywczym, w międzynarodowej sieci dziś jest ponad 2300 sklepów w 11 krajach.

Action jest najszybciej rozwijającym się w Europie dyskontem niespożywczym. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy zaskakujące produkty codziennego użytku w bardzo niskich cenach. Kupujemy hurtowo, aby móc oferować produkty pod marką własną oraz marki premium w jak najniższej cenie.

Od prezentów po ręczniki, bieliznę, zastawę stołową czy artykuły kreatywne ? mamy zarówno produkty codziennego użytku, jak i zaskakujące artykuły. W Action każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne, czy masz ograniczony budżet, czy po prostu nie lubisz przepłacać.

W Action znajdziesz produkty codziennego użytku w wyjątkowo niskiej cenie. Jesteśmy dyskontem, ale nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości. Dlatego też, w każdym kraju w którym pracujemy, powołaliśmy zespół ds. jakości. Stworzyliśmy też przejrzysty plan działania, aby stale podnosić jakość i zgodność naszych produktów i metod pracy.

Park Handlowy MARYWILSKA 44 oferuje głównie designerski asortyment wyposażenia wnętrz i ogrodów. Salony Jysk, Black Red White, ROMAX drzwi, podłogi i łazienki. Posiada także w swoim portfolio przestronny sklep dla miłośników rowerów i motocykli PROROWERY oraz salon Media Expert. Wspólnie z Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 tworzy jeden z największych kompleksów handlowych w Warszawie. Obiekt, w którym znajduje się także największy w stolicy Park Trampolin JUMP ARENA oraz Papugarnia Carmen poszerza teraz swoją ofertę o sklep popularnej sieci ACTION.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-10-24T13:07:12+02:00