Przygotowania do I Komunii Świętej

Przed nami sezon komunijny, który w wielu parafiach otwiera pierwsza niedziela maja. Jest to ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, które po raz pierwszy przyjmują Najświętszy Sakrament, ale też dla rodziców chcących, aby w tym dniu wszystko było idealnie.

W kilkudziesięciu sklepach w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 można skompletować cały strój do Pierwszej Komunii Świętej wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Wszystko znajduje się w jednym miejscu i nie trzeba biegać po wielu różnych sklepach, aby kupić poszczególne elementu. To pozwoli zaoszczędzić czas i skupić się na dziecku i nadchodzącej uroczystości.

LISTA SKLEPÓW Z ASORTYMENTEM KOMUNIJNYM

Alby i suknie

Alby komunijne, to tradycyjny strój dla dzieci przyjmujących Eucharystię. Mają ponadczasowy, prosty krój, który w połączeniu z naszytymi dekoracjami i złotym sznurem, tworzy skromną ale elegancką alternatywę dla bogato zdobionych sukienek. Zaletą alb jest to, że są bardzo wygodne i nie krępują ruchów dziecka, co jest niezwykle istotne w czasie trwania ceremonii. Obecnie wiele parafii kładzie nacisk na to, aby dzieci przyjmowały sakrament Pierwszej Komunii Świętej w ujednoliconych strojach.

Suknie komunijne to już zupełnie inna bajka. W ich przypadku dominują falbanki, koronki, efektowne dodatki w postaci kryształków lub koralików, a także wszelkiego rodzaju kwiaty czy kokardy. Dla tych, którzy cenią sobie minimalizm dostępne są modele z delikatnymi, subtelnymi aplikacjami. Producenci oferują zarówno długie, jak i krótkie sukienki komunijne. Jedno na pewno je łączy… wszystkie są w kolorze bieli, symbolizującej niewinność i czystość.

Suknie komunijne dostępne są w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 m.in. w lokalach:

hala G lokal 011
hala H lokal 047
P017

Garnitury komunijne

Podczas Pierwszej Komunii Świętej warto zadbać o odpowiednio dobrany i starannie dopasowany garnitur komunijny, który pozwoli czuć się elegancko, a przy tym komfortowo. W CH MARYWISLKA 44 jest kilkanaście sklepów oferujących garnitury komunijne w modnych fasonach i kolorach. Na sklepowych półkach nie brakuje też wysokiej jakości koszul w różnych rozmiarach, kamizelek oraz takich dodatków jak muchy, krawaty czy poszetki.

Garnitury komunijne i dodatki dostępne są w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 m.in. w lokalach:

hala A lokal 074
hala A lokal 146
hala A lokal 156
hala A lokal 173
hala F lokal 199
hala G lokal 011
hala G lokal 041
hala G lokal 149
hala G lokal 158
hala H lokal 003
hala H lokal 021
hala H lokal 176
P017

Akcesoria komunijne i dodatki

Sklepy z asortymentem komunijnym w CH MARYWILSKA 44 oferują też bogaty wybór akcesoriów i dodatków. Wianki i welony komunijne, torebki, rękawiczki, bransoletki i opaski na rękę, pelerynki i bolerka będą świetnym uzupełnieniem dziewczęcych sukienek i alb. W sklepach znajdziemy też chusteczki komunijne, łańcuszki i medaliki.

hala A lokal 094
hala A lokal 146
hala G lokal 011
hala H lokal 047

2019-04-26T14:28:37+02:00 25.04.2019|Aktualności|