25 kwietnia kolejny warsztat w projekcie „Fajny czas Mamy”

Już 25 kwietnia br. (czwartek) w godz. 10:30-12:30 w sali zabaw FIGLARIUM w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 odbędzie się kolejny warsztat w ramach projektu “Fajny czas Mamy”, którego organizatorem jest spółka MARYWILSKA 44. Spotkanie pt. „Życie z małym dzieckiem – o rodzicielskich zmaganiach i wyzwaniach” poprowadzi Agnieszka Skoczylas – psycholog dziecięcy, mama trzech Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Autorka bloga Blisko Dziecka. Udziela rodzicom konsultacji w duchu Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą.

Podczas swojego warsztatu Agnieszka Skoczylas omówi, jakie trudności opiekuńczo-wychowawcze mogą pojawić się w pierwszych dwóch latach życia dziecka i w jaki sposób można sobie z nimi poradzić. Szczególna uwaga poświęcona zostanie takim zagadnieniom, jak karmienie piersią, sen oraz rola rytuałów i rutyny w codziennym funkcjonowaniu.

W trakcie spotkania Agnieszka Skoczylas spróbuje podpowiedzieć uczestniczkom co zrobić, aby niemowlę przespało całą noc oraz poruszy jedną z najbardziej nurtujących kwestii świeżo upieczonych rodziców, czyli gdzie dziecko powinno spać i czy spanie z rodzicami w jednym łóżku jest złe?

Szczegółowo omówiona zostanie też kwestia zacieśniania więzi z dzieckiem oraz jego wychowania w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

WSTĘP WOLNY – po wcześniejszym zgłoszeniu na adres: fajnyczasmamy@marywilska44.com. Liczba miejsc ograniczona.

*****

Organizatorem projektu „Fajny czas Mamy” jest spółka MARYWILSKA 44.

Współorganizator: Centrum Zabaw FIGLARIUM.

Patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Partnerzy: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja NUTRICIA oraz społeczna inicjatywa „Białołęka jest kobietą”.

Patroni medialni: Parenting.pl, MiastoDzieci.pl, Rodzice.pl, wRoliMamy.pl oraz MamaKlub.pl.

Bądź na bieżąco, obserwuj fanpage MARYWILSKA 44 oraz dołącz do wydarzenia FAJNY CZAS MAMY.

Kolejne warsztaty odbędą się w dniach:

– 23 maja godz. 10.30-12.30
– 27 czerwca godz. 10.30-12.30

2019-04-23T08:13:15+02:00 23.04.2019|Aktualności|