Pomysły na świąteczne dekoracje. Zainspiruj się w Parku Handlowym MARYWILSKA 44!

Jak co roku czekamy z utęsknieniem na Święta Bożego Narodzenia w naszych ciepłych i przytulnych domach. Skoro mamy już dłuższe wieczory i chłodną aurę za oknem nadszedł najwyższy czas na przygotowania, czyli to co jest równie przyjemne jak samo świętowanie. Oprawa okien, choinka i świąteczne ozdoby, nowe dekoracje świetlne – mamy bardzo duże pole do popisu w przystrajaniu naszych wnętrz z wykorzystaniem świątecznych inspiracji. Wszystko po to aby klimat naszego domu był przytulny, ciepły i odświętny. To tylko preludium do najnowszego wpisu na stornie Parku Handlowego MARYWILSKA 44, gdzie pokażemy Państwu 8 pomysłów na świąteczne dekoracje oraz mnóstwo inspiracji dostępnych w naszych salonach. Poczuj z nami magię Świąt i przyjdź do nas na zakupy!

Całość do zobaczenia i przeczytania TUTAJ

Po świąteczne dekoracje w pierwszej kolejności zapraszamy do:

Mrówka oferuje szeroki wybór ozdób, bombek, zawieszek, łańcuchów, lampek na choinkę, a także ją samą. W sprzedaży są też sanie drewniane na metalowych płozach za 149 zł, sztuczny śnieg i mnóstwo dekoracji do pokoju jak poduszki z motywem świątecznym.

Zapraszamy także do JYSK po sympatycznego skrzata, który pomoże w wyborze, świeczników, dekoracji, zawieszek, czy wianków na drzwi.

Pomysły jak przygotować wigilijny stół oferuje Prestiżowy Dom. Zastawy z ostrokrzewiem, klimatyczne świece i lampiony, dekoracyjne renifery, to wszystko sprawi, że Wasze Święta będą magiczne!

2021-12-13T11:26:02+01:00 13.12.2021|Aktualności|