Pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca

Jeśli wciąż nie masz pomysłu na to, co podarować tacie z okazji jego święta, przychodzimy z pomocą!
Nasz prezentownik na Dzień Ojca z pewnością rozwiąże ten dylemat, ważna jest tylko odpowiedź na jedno zasadnicze pytanie: jakim typem mężczyzny jest Twój tato? A później już nic, tylko przebierać w naszych propozycjach
– także w niedzielę, bo CH MARYWILSKA 44 jest czynne 7 dni w tygodniu!

TYP: TENDY MĘŻCZYZNA

To typ mężczyzny, który prawdopodobnie ma więcej ciuchów i dodatków od Ciebie, ale i tak największą radość sprawiają mu nowy pasek, portfel, walizka, czy nowa gra komputerowa. Plus jest taki, że zawsze wiadomo, co takiemu mężczyźnie kupić. Byle było ładne, przydatne i na czasie!
Prezenty na czasie znajdziecie w lokalach: A094, P037, A066 oraz klikając tutaj:

moda męska

TYP: MAJSTERKOWICZ

Jeśli Twój tato jest typem złotej rączki te propozycje będą dla niego. To mężczyzna charakteryzujący się tym, że nie usiedzi w miejscu. Wiecznie musi coś gdzieś dokręcić, przyciąć lub naprawić. Na zmianę przesiaduje w piwnicy lub garażu, a jak nie naprawia auta, to przycina żywopłot. Uwielbia też przesiadywać w ogrodzie lub na działce. Słowem: wszędzie tam, gdzie cokolwiek jest do zrobienia.
Zdjęcia z: Tolsen Tools H069, PSB Mrówka – Park Handlowy MARYWILSKA 44

TYP: GADŻECIARZ

Telefon Twojego taty pęka w szwach od najnowszych aplikacji, a jego szuflada wypełniona jest po brzegi kabelkami, małymi urządzeniami na USB, słuchawkami? Jeśli tak, to śmiało możemy zaliczyć go do kategorii gadżeciarz. Taki typ mężczyzny z pewnością będzie zachwycony z prezentu w postaci dostosowanego uchwytu na komórkę do samochodu, komfortowych słuchawek, czy nowego modnego etui na telefon czy też laptop.
Zdjęcia między innymi z lokali: H200, H177, A165, B202, CO3

TYP: WOJOWNIK

To kategoria przeznaczona dla ojców, którzy uwielbiają żołnierskie klimaty. Dostępność produktów militarnych w naszym centrum handlowym, może przyprawić o zawrót głowy. Natomiast kupując koszulkę, ozdobną menażkę, lornetkę czy specjalistyczny survivalowy nóż w kolorach khaki, to nie tylko prezent praktyczny, ale też z pewnością sprawi Twojemu tacie wiele radości.
Sklepy militarne: H028, G197, H207, H198, H197

TYP: SPORTOWIEC

Propozycje przeznaczone dla mężczyzn uwielbiających zdrowy tryb życia. Sportowiec wolne chwile spędza zazwyczaj uprawiając jakiś sport. Idąc tym tropem idealnym prezentem byłby rower, ale Bike Moto Center znany jako raj dla miłośników jednośladów, ma o wiele więcej do zaoferowania! Wystarczy wejść do przestronnego salonu.
Alternatywą może być karnet do siłowni Energy Fitness Club lub sportowe buty.

Park Handlowy MARYWILSKA 44- Bike Moto Center
Centrum Handlowe MARYWILSKA 44- Energy Fitness Club, Obuwie sportowe lokal A079

TYP: URODZONY WĘDKARZ

Te propozycje skierowane są do ojców kochających ciszę, spokój i?ryby!
Prawdziwy wędkarz wstaje wcześnie rano, jest cierpliwy i pogodny. Dla tego rodzaju hobbystów mamy naprawdę szeroką ofertę. Kupicie u nas specjalne ubrania, gumiaki, wędki, przynęty, haczyki i inne potrzebne rzeczy, aby złowić największą rybę w Polsce. Dla ojców preferujących samodzielne wytwarzanie trunków wysokoprocentowych mamy cały dział w Mrówce poświęcony winiarstwu i przetwórstwie.
Zdjęcia z lokali: H009, H083, H209, H210, Mrówka w Parku Handlowym MARYWILSKA 44

Mamy nadzieję, że choć trochę pomogliśmy w wyborze.
Jesteśmy pewni, że upominek z okazji dnia Ojca z pewnością ucieszy Waszego tatę. Zapraszamy po prezenty także w niedzielę. Przypominamy, że wciąż obowiązują pewne zasady na terenie naszego Kompleksu. Najważniejsze to: zasada noszenia maseczki oraz utrzymania odległości od innych osób
(2 m) podczas zakupów. Do zobaczenia!

2020-06-19T12:22:35+02:00