Media Expert w Parku Handlowym MARYWILSKA 44

WIELKIE OTWARCIE JUŻ 25 LISTOPADA 2021

Odliczamy czas do wielkiego otwarcia salonu Media Expert w Parku Handlowym MARYWILSKA 44. Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników nowinek technologicznych, bowiem ten popularny salon elektroniczny na powierzchni prawie 600 m2 już jesienią tego roku zaprezentuje bogatą ofertę urządzeń segmentu RTV, AGD oraz Multimediów.

W ofercie znajdą się między innymi telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD. Zapraszamy po wybór sprzętów zarówno spośród produktów wiodących marek międzynarodowych, jak i od rodzimych producentów. Salon z pewnością zachwyci wszystkich pasjonatów nowoczesnych technologii i elektroniki, urządzających dom czy mieszkanie, poszukiwaczy gadżetów i niebanalnych prezentów. Na dzień otwarcia planowane są wyjątkowe promocje cenowe, liczne niespodzianki oraz atrakcje.

Tymczasem już dziś zapraszamy do odwiedzenia Parku Handlowego MARYWILSKA 44, w którym obecnie w sklepach trwają letnie promocje.

Park Handlowy, czyli drugi obiekt Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 oferuje przede wszystkim asortyment z sektora „dom i ogród”. Na 12 tys. mkw. powierzchni zlokalizowanych jest obecnie jedenaście sklepów oferujących produkty wyposażenia wnętrz i artykułów do domu oraz serwis i sklep motocyklowo – rowerowy. Znajdziecie tu Państwo takie marki jak: JYSK, Prestiżowy Dom, PROROWERY.PL, salon łazienek-JETA, Galeria Dobrych Mebli, Drzwi i podłogi ROMAX, A-T Oświetlenie, PSB MRÓWKA, DYWANELLA, Decor India i Big Sale Shop. Ofertę Parku Handlowego dopełnia strefa rekreacyjno-sportowa. Największy w stolicy Park trampolin JUMP ARENA oraz Papugarnia Carmen.

2021-11-19T09:28:27+01:00 09.07.2021|Wydarzenia|