JUMP ARENA oraz Papugarnia Carmen czynne w Święto Trzech Króli

Uprzejmie informujemy, że w piatek 6 lutego br. (Święto Trzech Króli) Papugarnia Carmen oraz Park Trampolin JUMP ARENA mieszczące się w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 będą otwarte.

Papugarnia Carmen to unikalna atrakcja oraz doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną w dzień wolny od pracy i nie tylko. Na powierzchni 314,5 mkw. można zobaczyć z bliska najpiękniejsze papugi świata należące do 30 różnych gatunków. Na miejscu można też dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tych pięknych, tropikalnych ptakach, poznać ich zwyczaje oraz obserwować je z bardzo bliska. Papugi można też karmić i robić sobie z nimi zdjęcia. Ptaki są przyzwyczajone do kontaktu z człowiekiem, dlatego w wizytach mogą uczestniczyć również małe dzieci.

Papugarnia Carmen otwarta jest codziennie w godz. od 11:00 do 17:00.

Park Trampolin JUMP ARENA w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 to kolejne fantastyczne miejsce, które warto odwiedzić z rodziną, i w którym zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie.

JUMP ARENA o pow. 2,5 tys. mkw. to centrum zabawy, sportu i rozrywki. Na miejscu znajdują się m.in. trampoliny z dziedzin specjalistycznych (kosze do wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe), baseny z gąbkami, arena z kwadratowymi trampolinami, skośne trampoliny, trampoliny-rynny z podwójnymi skosami, a także strefa gier interaktywnych oraz jedyne w Warszawie kokony wspinaczkowe. JUMP ARENA w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 to świetne miejsce na aktywne i przyjemne spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych.

Park Trampolin JUMP AREN jest czynny codziennie od godz. 10:00 do 20:00.

2023-01-05T10:14:30+01:00 05.01.2023|Aktualności|