Spotkaj się w sobotę w Jolimpex z expertem marki Bebetto i wybierzcie razem idealny wózek dla twojego maluszka

Już w najbliższą sobotę salon PHU JOLIMPEX Marywilska 44 Wózki Dziecięce I Artkuły Niemowlęce (lok. H132) zaprasza na dzień z Ekspertem marki Bebetto. Na miejscu chętni będą mogli skorzystać z jego pomocy i porady dotyczącej kupna idealnego wózka. Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1FQOU4RYY

Dla dziecka każdy spacer to wyjątkowe wydarzenie. W związku z tym nie chcesz myśleć o obsłudze wózka, a po prostu cieszyć się chwilami spędzonymi z maleństwem i umożliwić mu poznawanie świata. Marka Bebetto doskonale o tym wie i robi wszystko, aby każdy wspólny spacer był przyjemnością.
Bebetto to wózki komfortowe i bezpieczne dla Twojego dziecka. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, stałej pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami oraz otwartością na nowe style, przygotowują wózki, które sprostają nawet największym oczekiwaniom.

Wszystkie modele są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc łatwo znajdziesz wózek pasujący do Twojego stylu. Stosowane systemy amortyzacji oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie zawieszenia poprawiają komfort podczas jazdy nawet po wyjątkowo nierównym podłożu. Ogromny nacisk kładą także na satysfakcję klienta. Wszystkie wózki uniwersalne objęte są gwarancją producenta, a serwis w systemie Door2Door sprawi, że ewentualne naprawy będą dla Ciebie wyjątkowo wygodne.

Zapraszamy przez cały dzień na spotkanie z expertem do PHU JOLIMPEX Marywilska 44 Wózki Dziecięce I Artkuły Niemowlęce (lok. H132)

2021-10-22T12:54:18+02:00 22.10.2021|Aktualności|