Jak wybrać odpowiednią walizkę na wakacyjny wyjazd?

Podpowiadamy, jak wybrać dobrą walizkę podróżną na kółkach i na co zwrócić uwagę przed jej zakupem. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jaka walizka będzie najlepsza na Twój wakacyjny wyjazd.

Weź pod uwagę gdzie się wybierasz i czym

Przy wyborze walizki należy uwzględnić gdzie będziemy z nią podróżować i jakim środkiem transportu zamierzamy się przemieszczać.
Jeśli będziesz się często przemieszczać – wybierz lekki i prosty model.

Gdy lecisz do odległego miejsca w Azji postaw na solidną walizkę, która wytrzyma wszystkie przesiadki i mało delikatne traktowanie ze strony obsługi lotniska.
Na weekend w Paryżu możesz wybrać kolorową, elegancką kabinówkę, którą będziesz miała zawsze przy sobie.

Sprawdź z czego wykonana jest walizka

Walizki mogą mieć dwa lub cztery kółka. Te z dwoma, są bardziej odporne na uderzenia, ale potrzeba więcej wysiłku, by taką walizkę prowadzić. Cztery kółka są zdecydowanie wygodniejsze i można z nimi przejść przez długi dystans.

Walizki o twardym materiale wyglądają o wiele bardziej elegancko, są trwalsze a rzeczy, które w nich są przewożone są bardziej odporne na wszelkie uderzenia i uszkodzenia, które mogą nastąpić podczas transportu. Przy zakupie zwróć także uwagę, czy walizka nie jest pokryta emalią, która mogłaby się zniszczyć przy pierwszym-lepszym uderzeniu.

Lepiej kupić cały zestaw

Zestaw wygodnych i wytrzymałych walizek to bardzo dobra opcja. Kupując trzy walizki od razu w zestawie -zaoszczędzisz. W domu masz wybór i możesz w ostatniej chwili przepakować się do mniejszego lub większego bagażu, a jeśli podróżujecie całą rodziną każdy może zabrać swoją i będziecie świetnie zgrani kolorystycznie!

Zanim kupisz „przymierz”

Nie każda walizka jest taka sama, więc przed zakupem radzimy się do niej „przymierzyć”. Wziąć ją w sklepie do ręki, zrobić krótki spacer, rozłożyć i złożyć rączkę, sprawdzić jej stabilność, rozpiąć i zapiąć zamki. Zajmie Ci to 10 minut, a możesz uniknąć niechcianych niespodzianek. W sklepie zapytaj także o możliwość zwrotu lub wymiany, w razie gdybyś jednak jeszcze przed wyjazdem zmieniła zdanie.

Walizki odpowiednie na wakacyjny wyjazd znajdziesz oczywiście w naszym Centrum Handlowym MARYWILSKA 44. Zapraszamy do sklepu z walizkami do lokalu H123.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2022-07-13T14:57:40+02:00 14.07.2022|Aktualności|