Fotorelacja z wrześniowego warsztatu „Fajny czas Mamy”

Za nami bardzo intensywny warsztat w ramach projektu „Fajny czas Mamy”, którego organizatorem jest spółka MARYWILSKA 44. We wczorajszym spotkaniu wzięło udział ponad 50 osób zainteresowany tematem prawidłowej pielęgnacji niemowlaka i wspieraniu rozwoju.

Warsztat poprowadziła dr n. med. Elżbieta Binek, która od wielu lat specjalizuje się w fizjoterapii pediatrycznej. Podczas spotkania omówione zostały etapy rozwoju psychoruchowego dziecka i kamienie milowe, stanowiące wyznacznik normy, która pozwala odróżnić nieprawidłowy rozwój od wariantu rozwojowego. Następnie nasza ekspertka omówiła i zaprezentowała na lalce terapeutycznej, jak wygląda prawidłowa pielęgnacja niemowlaka.

Warsztat tradycyjnie spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród osób będących rodzicami małych dzieci, jak również tych którzy czekają na przyjście na świat swojego maleństwa. Prócz prelekcji naszej ekspertki był czas na wzajemną wymianę doświadczeń i szereg ważnych pytań.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 24 października – tym razem będą to zajęcia fitness dla kobiet w ciąży oraz fitness z dzieckiem. Zapisy już trwają pod adresem: fajnyczasmamy@marywilska44.com.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u FAJNY CZAS MAMY – BEZPŁATNE WARSZTATY DLA MAM Z DZIEĆMI.

Organizatorem projektu “Fajny czas Mamy” jest spółka MARYWILSKA 44.

Współorganizator: Centrum Zabaw FIGLARIUM.
Patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
Partnerzy: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja NUTRICIA oraz społeczna inicjatywa „Białołęka jest kobietą”.
Patroni medialni: Parenting.pl, MiastoDzieci.pl, Rodzice.pl, wRoliMamy.pl, MamaKlub.pl oraz Białołęka – Platforma Sąsiedzka.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2019-09-20T13:47:21+02:00 20.09.2019|Aktualności|