Film o strefie rozrywkowo-sportowej dostępnej w naszym kompleksie

W ostatnim czasie gościliśmy redakcję serwisu NaszeMiasto.pl, który należy do jednej z największych grup medialny w Polsce, czyli Polska Press. Efektem tej wizyty jest materiał wideo prezentujący Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce.

Film w szczególny sposób zwraca uwagę na niezwykle atrakcyjną strefę rozrywkowo-sportową, która dostępna jest w naszej ofercie. W jej skład wchodzą:

FIGLARIUM

Klimatyczna, kolorowa i nowocześnie urządzona sala zabaw FIGLARIUM, zapewniająca dzieciom opiekę i bezpieczną zabawę, tym samym dając rodzicom czas na spokojne zakupy.

ENERGY FITNESS CLUB

Nowocześnie wyposażony klub fitness, który spełnia najwyższe standardy. To idealne miejsce dla osób, które chcą zadbać o zdrowie i doskonałą sylwetkę. Do dyspozycji jest: 26 urządzeń cardio, 30 stanowisk strefy siłowej, 2 studia do zajęć grupowych, trampoliny i 2 sauny.

PARK TRAMPOLIN JUMP ARENA

Największy w Warszawie Park Trampolin Jump Arena o pow. 2,5 tys. mkw. Jest to centrum zabawy, sportu i rozrywki. Znajdziecie w nim Państwo trampoliny, baseny z gąbkami, strefę gier interaktywnych oraz jedyne w Warszawie kokony wspinaczkowe.

PAPUGARNIA CARMEN

Papugarnia Carmen to unikalna atrakcja raz doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną w dzień wolny od pracy i nie tylko. Na powierzchni 314,5 mkw. można zobaczyć z bliska najpiękniejsze papugi świata należące do 30 różnych gatunków.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

2019-09-20T13:43:38+02:00 17.09.2019|Aktualności|