Bejsbolówka i bucket hat- najmodniejsze czapki na lato dla Twojego dziecka

Latem uwielbiamy spędzać aktywnie czas z rodziną. Weekendowe wyjazdy nad jezioro, przejażdżki rowerowe, a może dłuższe wspólne spacery? Zdecydowanie o tej porze staramy się więcej czasu spędzać wspólnie na świeżym powietrzu. Warto wtedy zadbać o nakrycie głowy dla swojego dziecka. Czapki, w końcu nie tylko pełnią funkcję ozdobną, ale przede wszystkim chronią przed słońcem.

Czapka z daszkiem, czyli klasyczna bejsbolówka jest jednym z ponadczasowych trendów. Noszona jest od lat 70-80, XX wieku. Z kolei w latach 90 tych powstała moda na czapki rybaczki, z angielskiego bucket hat. To nakrycie głowy niektórzy zapewne kojarzą z elementem stroju dla wędkarzy albo z amerykańskimi nastolatkami, czy młodymi rapererami z lat 90. Obecnie jest to na tyle silny trend, że z charakterystycznym kapeluszem rybackim nie rozstają się Bella Hadid, Justin Bieber i jego żona, Hailey.

Jak wygląda czapka rybacka bucket hat? To kapelusz, którego forma przypomina nieco kubełek (z angielskiego “bucket” oznacza właśnie wiaderko). Jest głęboko wsuwany na głowę i ma opadające, okrągłe rondo, które przysłania czoło i oczy. Występuje w rozmaitych wariantach, różniących się materiałem, kolorem, fakturą, printem i wykończeniami. Taka czapka idealnie chroni przed słońcem.

Jeśli poszukujesz najmodniejszych i jednocześnie komfortowych czapek dla Twojego dziecka, koniecznie odwiedź sklep z czapkami w lokalu G195 w CH MARYWILSKA 44. Sklep oferuje szeroki wybór różnego rodzaju czapek dla dzieci
i nastolatków. Zapraszamy!

2020-07-24T10:03:44+02:00 24.07.2020|Aktualności|