Zoogroda pełna kolorów i…promocji!

Zoogroda to profesjonalny sklep z artykułami dla zwierząt domowych. Do końca września z okazji urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, obowiązuje promocja, dzięki której otrzymacie 10% rabatu na: akcesoria, zabawki, legowiska i ubranka dla zwierząt. Szczególnie teraz warto z niej skorzystać, ponieważ wystartował sezon ubrankowy. Przed nami długie jesienne spacery, a sklep w swojej ofercie ma już ciepłe i wygodne: derki, kurtki, pelerynki, bluzy i sweterki dla Waszego pupila. Zajrzyjcie koniecznie do Zoogrody z pieskiem lub przyjdźcie z wymiarami (długość grzbietu mierzona od obroży do nasady ogona i obwód klatki piersiowej za przednimi łapkami) jesteśmy pewni, że znajdziecie coś odpowiedniego. Sklep może pochwalić się niezwykle barwnym asortymentem, który zachwyci każdego pupila. Zapraszamy do zapoznania się z kolorową ofertą poniżej. Dziś proponujemy artykuły w kolorze żółtym, zielonym i błękitnym:

ŻÓŁTY to zdecydowanie kolor Słońca. Dzięki akcesoriom w tym kolorze zachowasz słoneczny nastrój na dłużej!
Żółty kolor znajdziesz przede wszystkim pośród produktów spożywczych, ale również w zabawkach! Coraz pewniej pokazuje się też w galanterii. Na zdjęciu widoczne:
😺 dla kota: karma sucha Brit Care Sunny, karma mokra Catz Finefood oraz Monge, żwirek bentonitowy Benek,
🐶 dla psa: zabawka piłka z uśmiechem lub wypustkami JK Animals, piłka Amiplay, zwierzak z ogonkiem Trixie, obroża i szelki guard Amiplay Samba, ciastka Meathit i smaczki Brit Care Mobility,
🐠dla rybek: preparaty Tropical: Esklarin oraz Ichtio.

Otaczanie się błękitem zapewnia stabilność umysłową i emocjonalną. Brzmi wręcz idealnie jeśli jesteśmy opiekunami małego huraganu!
Jest to bardzo popularny kolor, więc w Zoogrodzie prawdziwym wyzwaniem jest go nie zauważyć! Na zdjęciu widoczne:
😺 dla kota: kuweta Savic Kitty, karma sucha Brit Daisy, karma mokra Bozita, neutralizator zapachów morski Benek,
🐶 dla psa: nosorożec zabawka Zolux, sweterek pleciony Tatrapet, kostka miętowa Ebi, zabawka meduza JK Animals, zabawka ringo Moos Zolux, szelki guard AmiPlay Samba.

Zieleń to natura, energia i optymizm! Ten witalny kolor z pewnością doda energii Tobie i Twojemu podopiecznemu!
Soczysta odmiana jasnej zieleni jest szczególnie zauważana w zabawkach i akcesoriach różnego rodzaju. Szelki, smycze… ten kolor ożywia!
Na zdjęciu widoczne:
😺 dla kota: karma sucha Brit Care Angel, N&D GrainFree Prime Wild Boar, smakołyk Sanabelle Hairball, karma mokra Natures,
🐶 dla psa: karma mokra Monge Grill i Fruit Pate, smycz Warsaw Dog Shine in Lime, szelki guard Amiplay Samba, saszetka na torebeczki Amiplay Samba, zabawki: wąż na smakołyki Trixie, przeciągasz Jolly Pets, kość Sum Plas, hantel na smakołyki Trixie, piszczący trzyoczek Lupipets.

2020-09-21T15:26:27+02:00 21.09.2020|Aktualności|