płaszcze i kurtki

Za oknem piękna słoneczna jesień ustąpiła miejsca deszczowej i wietrznej pogodzie. Czas więc niebawem schować do szafy lekkie jesienne płaszcze i cienkie przejściowe kurtki, a wyjąć okrycia wierzchnie, które zapewnią nam ciepło w coraz chłodniejsze dni.

Jeśli w twojej garderobie brakuje ciepłego płaszcza lub kurtki, zapraszamy na zakupy do Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44. U nas znajdziesz ich szeroki wybór. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami okryć wierzchnich na sezon jesień-zima, wśród których znajdziecie wiele ciekawych fasonów i najmodniejszych wzorów.

Płaszcze

Płaszcze od kilku już sezonów nie wychodzą z mody. To ta część garderoby, która powinna być obecna w każdej kobiecej szafie. W naszym Kompleksie znajdziecie zarówno ponadczasowe, dwurzędowe płaszcze w klasycznych kolorach beżu, karmelu lub czerni, ale też modele utrzymane w stylu sportowym i niezwykle wygodne płaszcze oversize.

Kurtki

Jeśli płaszcz to nie twoja bajka, zawsze możesz postawić na modną kurtkę. W dni z ujemną temperaturą bardzo dobrze sprawdzi się dłuższa, puchowa kurtka z kapturem. Inną propozycją są kurtki typu parka w wersji ocieplanej lub kurtki w charakterze sportowym z kapturem.

Należy pamiętać, że zarówno przy wyborze zimowego płaszcza, jak i kurtki warto zwrócić uwagę na tkaniny, z których zostały wykonane. Okrycie wierzchnie puchowe świetnie sprawdzi się w stylizacjach na co dzień. Z kolei wełna będzie idealna w bardzo zimne dni i przy bardziej uroczystych wyjściach.

Naturalne skóry i kożuchy

W Miasteczku Handlowym MARYWILSKA 44 znajdziecie też skórzane płaszcze i kurtki oraz naturalne kożuchy. Niektóre z modeli wykończone są ciepłym kołnierzem i posiadają puszyste mankiety. Skóra w większości jest impregnowana, co chroni okrycie przed wchłanianiem wilgoci. Kurtki i płaszcze z naturalnej skóry to idealne rozwiązanie dla odważnych kobiet, ceniących elegancję i produkty z półki premium.

Futerka

I na koniec coś dla kobiet, które lubią futra, a przy tym kochają zwierzęta i nie wyobrażają sobie założyć futra naturalnego. Na Marywilskiej 44 znajdziecie eleganckie futra syntetyczne, barwione na wiele rożnych kolorów. Tego typu okrycia wierzchnie coraz częściej widywane są na polskich ulicach i są domeną dobrego stylu.

2025-10-21T14:31:28+02:00