Za nami pierwsze spotkanie „Fajny czas mamy”

Blisko 50 kobiet, całkiem pokaźna gromadka maluchów, świetna atmosfera, a przede wszystkim ważne rozmowy o odżywianiu dzieci, tak w kilku słowach można podsumować pierwszy warsztat z cyklu „Fajny czas Mamy”, których organizatorem jest spółka MARYWILSKA 44.

W czwartek, 28 marca spotkaliśmy się w sali Zabaw Figlarium w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44, gdzie odbyło się pierwsze spotkanie dla mam z dziećmi z cyklu „Fajny czas Mamy”. Małgorzata Konarska, Prezes Zarządu spółki MARYWILSKA 44 otworzyła spotkanie i przywitała gości.

Warsztat na temat „Zdrowy maluch. O prawidłowym odżywianiu małego dziecka” poprowadziła Daria Rybicka – doświadczony dietetyk, mama dwóch synów, certyfikowany diet coach. Tematyka warsztatu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród kobiet, które bardzo licznie przybyły. Interaktywny sposób prowadzenia zajęć, zachęcał uczestniczki do aktywnego w nich udziału, poprzez zadawanie pytań i dyskusję. Po warsztacie był czas na krótką rozmowę z prelegentką i wymianę doświadczeń.

Kolejny warsztat na temat „Życie z małym dzieckiem – o rodzicielskich zmaganiach i wyzwaniach” odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia w sali zabaw FIGLARIUM. Warsztat poprowadzi Agnieszka Skoczylas – psycholog dziecięcy.

Zapraszamy do rejestracji: fajnyczasmamy@marywilska44.com oraz dołączenia do WYDARZENIA NA FACEBOOK’U, gdzie publikowane są bieżące informacje.

*****

Honorowy patronat nad projektem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
Partnerami projektu zostali: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja NUTRICIA oraz społeczna inicjatywa „Białołęka jest kobietą”.
Współorganizatorem warsztatów jest Centrum Zabaw FIGLARIUM.
Patronami medialnymi projektu „Fajny czas mamy” są portale: Parenting.pl, MiastoDzieci.pl, Rodzice.pl oraz wRoliMamy.pl.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

2019-03-29T14:24:01+01:00 29.03.2019|Aktualności|