Walizkowy zawrót głowy

Pakowanie na urlop to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli nie posiadamy umiejętności skutecznego i racjonalnego pakowania – tę cechę prędzej posiadają mężczyźni, którzy na dwutygodniowy wyjazd potrafią swoje rzeczy zmieścić w jeden mały plecak. Z nami kobietami zwykle jest zgoła inaczej. My kierujemy się zasadą, że lepiej mieć za dużo, niż za mało – swoją drogą słuszna maksyma 🙂 Wkładamy do walizek mnóstwo rzeczy, gdyż będziemy potrzebowały jeszcze tego, i tamtego, ooo i tego również. I tak okazuje się, że jedna walizka to zdecydowanie za mało.

Jeśli jednak nie możemy sobie pozwolić na więcej niż jeden bagaż, warto poszukać odpowiedniej lub, jak kto woli odpowiednio dużej i dobrze zaprojektowanej walizki, która pomieści wszystkie niezbędne dla nas rzeczy. I tu z pomocą przychodzą sklepy w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44, w których znajdziecie ogromny wybór różnego rodzaju walizek.

Mała, średnia, a może duża

W ofercie sklepów naszego Centrum są walizki w różnych rozmiarach: małe, duże oraz średnie, które są najbardziej uniwersalne.

Wnętrze walizki jest również ważne. Im więcej kieszonek tym lepiej, bo pozwalają one efektywnie zagospodarować przestrzeń. Zwykle walizki posiadają dwie komory: główną, która wyposażona jest w krzyżujące się pasy zabezpieczające oraz boczną zapinaną na zamek, umieszczoną na ścianie klapy. Boczna komora świetnie sprawdza się do przewożenia różnego rodzaju akcesoriów, bielizny czy obuwia.

Kolory i desenie

W Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 każdy znajdzie walizkę dla siebie, wedle własnego gustu. Są walizki stonowane, jednokolorowe, jak również oryginalne, wyraziste, z nutką typowo wakacyjnego humoru.

Zestawy walizek

Na koniec mamy jeszcze przysłowiowe koło ratunkowe dla tych Pań, które nie są w stanie spakować się w jedną walizkę – w ofercie firmy OCHNIK są komplety walizek na kółkach, które sprostają wymaganiom każdej z nas. Teraz wystarczy znaleźć silnego mężczyznę, który pomoże nam je nosić.

Nasze propozycje walizek znajdziecie m.in. w sklepach:

hala A lokal 093
hala A lokal 136
hala B lokal 005
hala C lokal 054
hala F lokal 055
hala F lokal 126
hala H lokal 088

2018-08-06T09:36:20+02:00 30.07.2018|Aktualności|