W poszukiwaniu idealnego stołu

 Okrągły czy prostokątny? A może kwadratowy z opcją rozłożenia? Ciężki, drewniany z rzeźbionymi nogami, dla dużej i kochającej wspólne posiłki rodziny czy raczej lekki, na metalowych nogach, w stylu industrialnym, na maksymalnie cztery osoby? Jaki stół wybrać, by spełniał swoje zadanie i pasował do naszego wnętrza? 

Stół – mebel przez lata niedoceniany i wypchnięty poza margines przez wielofunkcyjne ławy, w małych, blokowych mieszkaniach. Od kilku lat stół jednak wraca do łask, jako mebel niezbędny w każdym domu. Jest nie tylko gwarantem wygodnie spożytego, rodzinnego obiadu, ale meblem, który integruje, jest symbolem rodzinnych narad, niezobowiązujących rozmów i wspólnych posiłków. Czasem miejscem zabaw, innym razem najwygodniejszym biurkiem, a nierzadko centralnym punktem spotkań towarzyskich. Jak więc powinien wyglądać mebel, który jest tak ważny w każdym domu?

Nie ma innej opcji. Przy wyborze stołu trzeba zderzyć marzenia z możliwościami. Nawet jeśli marzymy o dużym, drewnianym, tradycyjnym stole, który pomieści bliższa i dalsza rodzinę przy świątecznej kolacji należałoby skonfrontować owe marzenia z domowymi warunkami i stylem, w jakim urządzamy swój dom. Na szczęcie w ofercie salonów meblowych jest tyle różnych stołów, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jak wybrać stół idealny i co w ofercie mają salony meblowe Kompleksu Handlowego MARYWISLKA 44 przeczytacie tutaj >> Park Handlowy MARYWILSKA 44

Biały stół rozkładany JYSK

Drewniany stół egzotyczny Decor India

Szklany stół z drewnianymi nogami JYSK

Elegancki stół Prestiżowy Dom

Funkcjonalny stół Prestiżowy Dom

Dębowy stół jadalniany Galeria Dobrych Mebli

Kwadratowy, biały stół JYSK

Okrągły designerski stół Prestiżowy Dom

Rozkładany stół JYSK

Drewniany blat stołu na metalowych nogach JYSK

2021-11-05T15:16:16+01:00 05.11.2021|Aktualności|