Loading...
Urodziny 2021-09-13T11:24:07+02:00

Już 5 września zapraszamy na wspólne świętowanie 11. urodzin CH MARYWILSKA 44!

Na urodzinowej scenie wystąpią:
• Zenon Martyniuk
• Sławomir
• Weekend
• Classic
• The Brothers
• MIG
• Maciej Smoliński
• Alicja Kołoszewska
Dla Klientów przygotowaliśmy także wyjątkowe promocje w naszych sklepach oraz sporo atrakcji dla dzieci.
Imprezę poprowadzą Edyta Folwarska oraz Maciej Smoliński. Zapraszamy!
Start imprezy o 12:00 – 𝐖𝐬𝐭ę𝐩 𝐰𝐨𝐥𝐧𝐲.
Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy: Grzegorz Kuca
Główny patron medialny: POLO TV
Patroni medialni: Super Express, Radio VOX FM, WP.PL. Disco Polo Music

Świętuj z nami nasze 11 urodziny!

O PROGRAMIE

Kontynuacja legendarnego programu Disco Polo Live, znanego wszystkim fanom muzyki Disco Polo & Dance. Oprócz dużej dawki muzyki disco, najnowszych i kultowych teledysków oraz najnowszego notowania listy przebojów-najlepszych hitów disco polo, na które możecie oddawać swoje głosy za pomocą SMS-ów (wysyłając wiadomość o treści podanej przy teledysku), w każdym odcinku programu pojawią się goście specjalni. Gwiazdy muzyki disco zdradzą nam swoje największe tajemnice i opowiedzą o kultowych piosenkach, które śpiewa cała Polska.

Program prowadzi Robert Klatt, lider zespołu Classic.

Podwórko wyobraźni – Plac zabaw kreatywnych (9 interaktywnych namiotów)- MuBaBaO Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści

W programie:

 • animacje ruchowe z Bajkostworami
 • animacje z klockami MuBaBaO
 • warsztaty modelarsko-kreatywne
 • warsztaty papierowych teatrzyków naprzemiennie z warsztatami tworzenia kostiumów
 • warsztaty książeczek i ilustracji przestrzennych
 • przedstawienia  opowieści Bajkopodróże

Zajęcia prowadzone są przez Michała Malinowskiego, opowiadacza, założyciela i dyrektora Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści wraz z animatorami.  Wraz z ekipą Muzeum i ekspertami od kreatywnej zabawy przygotował niezwykłe scenariusze zabaw kreatywnych. Wszelkie animacje i warsztaty odbywają się w duchu poszanowania wartości, ochrony natury i harmonii z przyrodą i otaczającym światem.

Opis szczegółowy:

 • Zabawa z Bajkostworami

Bajkostwory to interaktywne pufy różnej wielkości od 0,5 do 3 metrów, wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, zawierające miękkie wygodne wypełnienie. Mają różną wielkość i kolor. Przedstawiają rozmaite kształty np. wyimaginowane zwierzątka czy obwarzanki które można na siebie nakładać . Bajkostwory mają za zdanie interaktywne pobudzenie myślenia i wyobraźni dziecka. Ponadto zapewniają wszechstronny rozwój motoryczny, dynamizują czynności układu kostno-stawowego i mięśniowego, kręgosłupa, tułowia i kończyn, zwłaszcza stóp.

W Bajkostworach uczestnicy mają uczucie innego stanu nieważkości i pobudzenia sensorycznego. Zwykle biegają, skaczą, chwytają, starają się zachować równowagę lub wyskakują w górę i upadają na plecy, brzuch lub inną stronę ciała. Pozwalają kształtować płynność i harmonię ruchu.

Przy użyciu klocków MuBaBaO,  uczestnicy tworzą magiczne budowle. Jednocześnie wymyślają opowieść do własnej budowli.  Np.  miejsca gdzie ukryty jest skarb, kto go ukrył, kto go chce odkryć, jak jest zabezpieczony – powstają w ten sposób opowieści, które można wspólnie opowiedzieć po zakończeniu budowania.

Powstające dzieła mogą być tworzone indywidualnie lub zbiorowo, mogą mieć też charakter modułowy tzn.  osoby dobudowują kolejną część istniejącej już konstrukcji których rozmiary mogą osiągnąć rozmiary nawet do 2-3 metrów wysokości.

Klocki MuBaBaO powstały z pasji do twórczego życia.  Składają się z prostych brył wykonanych z niemalowanego, bezpiecznego w użyciu drewna bukowego i dębowego. Dzięki specjalnej obróbce klocki mają ciekawą, wyczuwalną w dotyku fakturę. Zostały zaprojektowane tak, by wykorzystać w niektórych naturalne sęki i przebarwienia. Ta różnorodność  barw drewna czyni je atrakcyjnymi wizualnie.  Rozwijają komunikację, jasność myślenia, koncentrację i poczucie wewnętrznej równowagi wypływającej z procesu zabawy. Mają niezwykłą moc pobudzania wyobraźni tak, że uczestnicy w łatwy sposób są wstanie wizualizować, a następnie opowiadać historię.

 • EKO – Warsztaty modelarsko-kreatywne

Celem warsztatów jest ukazanie jak w prosty sposób można stworzyć ciekawe zabawki i nauczyć jak się nimi bawić. Chcemy, by dzieci własnoręcznie konstruowały i ozdabiały wybrane przez siebie modele a następnie czerpały przyjemność i satysfakcję z zabawy nimi. Próbujemy wymyślać z uczestnikami opowieści do danej zabawki i zachęcamy do wspólnego opowiadania.

Zachęcamy aby rodzice uczestniczyli w zajęciach, pomagali dzieciom w sklejaniu i wymyślaniu opowieści. W trakcie zajęć zaprezentujemy opowieści o konstruktorach, wynalazcach i superbohaterach

Warsztaty rozwijają zdolność koncentracji czyli umiejętność skupienia uwagi na zadaniu, uczą staranności i dokładności w działaniu oraz doskonalą zdolności manualne. Pobudzają myślenie narracyjne i kształtują pozytywne postawy.

Przebieg warsztatów: Każdy uczestnik otrzymuje specjalny zestaw kreatywny z autorskiej serii INŻYNIER WYOBRAŹNI do tworzenia odpowiedniej zabawki z którego wykonuje i ozdabia do wyboru model karety, samochodu, pociągu, zwierzątka czy samolotu. Dzieci tworząc własne zabawki rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. Zestaw jest wycięty z ekologicznej sklejki brzozowej.

Po zaprojektowaniu własnej konstrukcji każdy dekoruje ją na swój sposób.

Po wykonaniu zabawek wymyślane są opowieści z ich użyciem.

Na zakończenie prezentacja własnych modeli i opowieści oraz wspaniała zabawa

( w skład zestawu kreatywnego wchodzą: wycięte laserowo ze sklejki 3,4,5 oraz 6mm elementy, materiały do złocenia, srebrzenia i dekorowania elementów zabawek oraz  papier ozdobny, złoty, srebrny, hologramowy / karton/ złoty, sreberka, cekiny, wstążki, klej i narzędzia do obróbki papieru – dziurkacze, karbownice i inne )

każdy uczestnik zabiera ze sobą gotową pracę do domu

 • Warsztaty Papierowych Teatrzyków

unikalne warsztaty tworzenia lalek i sceny do odgrywania własnej opowieści / tworzenie szopek

Inspirowani tradycyjnymi teatrzykami wiktoriańskimi przygotowaliśmy specjalną metodę ilustrowania i prezentowania opowieści. Ćwiczenia skutecznie inspirują wyobraźnię i stanowią niezwykłą zabawę dla dzieci i rodzin. Jednocześnie są wspaniałą formą zapoznania z bajkami ludowymi

Przygotowaliśmy specjalne proscenia, tła i postaci do papierowego teatrzyku w nawiązaniu do bajek z różnych części świata

W trakcie warsztatów uczestnicy nauczą się jak zbudować papierowy teatrzyk oraz jak wykorzystać go do opowiedzenia historii. Odkryją jak manipulować papierowymi postaciami I jak zmieniać tła w scenach w trakcie prezentacji. Poznają wybraną bajkę a następnie przedstawią ją z użyciem papierowego teatrzyku.

W trakcie warsztatów każdy uczestnik otrzymuje własny zestaw kreatywny: scenkę, ramki oraz postaci i tworzy i dekoruje własny teatrzyk. Następnie wymyśla i prezentuje opowieść.

W usłudze zapewniamy odrębny namiot Papierowych Teatrzyków, stoły, obsługę animatorów oraz zestawy kreatywne Papierowy Teatrzyk , papiery dekoracyjne, klej i inne materiały

Animacje można dopasować do odpowiednich grup wiekowych począwszy od 3 roku życia

 • Warsztaty ilustracji i książeczek przestrzennych

Program warsztatów obejmuje techniki tworzenia książeczek „rozkładanek pop-up”. Podczas zajęć kreowane są niezwykłe ilustracje przestrzenne. Na wstępie prowadzący uzmysławia, jak wiele stworzyć można z papierowej kartki. Pokazuje kilka technik nacinania i składania papieru tak aby mogli stworzyć bajkowe, poruszające buzią pieski, kotki, pingwiny czy inne figury. Ponadto uczestnicy dowiadują się jak stworzyć rozkładany zamek, komnatę, pejzaż czy inną scenę potrzebną do stworzenia opowieści. Po stworzeniu kilku ilustracji postaci i scen tworzymy książeczki i opowieści. Na zakończenie prezentacja opowieści z wykorzystaniem techniki obrazkowej książeczki rozkładanki.

Elementy papierowe używane w trakcie warsztatów są tak dostosowane, aby pobudzały sensorykę dziecka. W trakcie warsztatów używany jest papier o różnej strukturze, gęstości oraz o rozmaitej powierzchni. Dzięki zgrubieniom, wypustkom oraz rozmaitym kształtom papierowych elementów, dzieci uczestniczą nie tylko w zajęciach rozwijających wyobraźnię, ale również pobudzających ich umiejętności odczuwania i dotyku, które obecnie rzadko rozwijane są na wczesnych etapach nauki.

Dzieci pod wpływem kontaktu z tak plastycznym narzędziem, jakim jest papier, czują zdolność do samodzielnego tworzenia, zaczynają wierzyć w swoje zdolności do kreowania czegoś własnego i wyjątkowego.

 • Warsztaty tworzenia kostiumów

Tworzymy piękne korony króla, księcia i księżniczki oraz kostiumy. Dekorujemy je wspaniałą, błyszczącą folią hologramową i innymi materiałami. Każdy otrzymuje wyciętą ze specjalnego błyszczącego, złotego lub diamentowego papieru koronę i ozdabia ją złotem, diamentami czy innymi niezwykłymi materiałami. Wykonujemy błyszczącą biżuterię, berła, zbroje lub złote miecze…. Następnie bawimy się w wymyślanie i opowiadanie opowieści o przygodach danej postaci.

 • Bajkopodróże

Przedstawienia  opowieści inspirowane bajkami z różnych części świata oraz wyobraźnią autora : lokalne legendy mazowieckie, polskie, bajki europejskie, indyjskie, arabskie, australijskie, afrykańskie, indiańskie. ( opowiadanie odbywa się co 15 – 30 min )

Oprócz bajek prezentowane są opowieści o pozytywnych postaciach, wynalazcach czy bohaterach którymi warto się inspirować.

Styl opowiadania jest bardzo żywy. W trakcie bajania uczestnicy  głosem i ciałem angażują się w opowiadanie. Wydają najróżniejsze dźwięki, imitują ruchy prezentowanej postaci.

Dodatkowo na dzieci będą czekać wyjątkowe zjeżdżalnie dmuchane m.in. Największa dmuchana zjeżdżalnia: Formuła I i zamek dla prawdziwych księżniczek. Zapraszamy także dzieci do wspólnej zabawy podczas malowania buziek, będą także stoiska z watą cukrową, lodami, lemoniadą oraz balonami i zabawkami.

Wygraj weekend dla Dwojga na Mazurach w malowniczym hotelu Anders w Starych Jabłonkach!

Co należy zrobić?

Udostępnij na swoim Facebooku wydarzenie-
facebook.com/events/992880024862056/
i w opisie zaproś kreatywnie na nie swoich znajomych. 

Po opublikowaniu posta wyślij nam screena w wiadomości prywatnej z imieniem i nazwiskiem wraz z tekstem: “Akceptuję regulamin konkursu.”

Zaproś do wspólnej zabawy swoich znajomych i bawcie się wspólnie na 11 urodzinach CH MARYWILSKA 44!

Przeczytaj uważnie regulamin konkursu!

NAGRODA:

 1. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną – gift voucher do wykorzystania na pobyt w Hotelu Anders**** w Starych Jabłonkach:
 2. Pobyt obejmuje:
  1. 2 noclegi dla dwóch osób w pokoju 2-osobowym.
  2. Wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji w formie bufetu szwedzkiego lub skróconej karty dań (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu),
 • Niegraniczone czasowo korzystanie z basenu oraz Świata Mazurskich Saun,
 1. Parking,
 2. Opłata klimatyczna.
 3. Voucher jest ważny do 31 marca 2022 r. za wyjątkiem tzw. weekendów specjalnych, wakacji, świąt i sylwestra.

Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pocieszenia w postaci kart rabatowych -20% na przejazdy Glob Taxi.

 1. Zadanie konkursowe polega na:
  1. udostępnieniu na profilu osobistym dla swoich znajomych na Facebooku wydarzenia, znajdującego się pod adresem: facebook.com/events/992880024862056/
  2. wraz z udostępnieniem na profilu osobistym na portalu Facebook – napisaniu tekstu zachęcającego do uczestnictwa we wskazanym wydarzeniu, dołączonego do tego udostępnienia
  3. wysłanie tekstu: „Akceptuję regulamin konkursu” oraz zrzutu ekranu w wiadomości prywatnej do strony facebook.com/marywilska44, zawierającego udostępnienie na portalu Facebook z widocznymi elementami: imię i nazwisko udostępniającego, data i godzina udostępnienia, tekst dodany do udostępnienia

REGULAMIN POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie o nazwie „Zaproś znajomych na 11. Urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44”.
2. Organizatorem konkursu jest MARYWILSKA 44 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w siedzibą w Warszawie (03-042), ul. Marywilska 44.
3. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest sponsorowany, popierany, zarządzany, ani powiązany z podmiotami będącymi właścicielami Serwisu Facebook.
4. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą której wynik zależy od przypadku ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U.2009.201.1540 z późn. zm.).
5. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i dostępny jest w formie posta konkursowego na stronie www.facebook.com/marywilska44 .
6. Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest Organizator. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników konkursu będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE I PRZEBIEG KONKURSU:
1. Uczestnikiem zabawy może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca profil osobisty na portalu Facebook (założony na imię i nazwisko, nie będący profilem fikcyjnym), która zaakceptuje Regulamin konkursu i wykona zadanie konkursowe.
2. Uczestnikami zabawy nie mogą być pracownicy Organizatora oraz członkowie ich rodzin.
3. Zadanie konkursowe polega na:
a. udostępnieniu na profilu osobistym dla swoich znajomych na Facebooku wydarzenia, znajdującego się pod adresem: www.facebook.com/events/992880024862056/
b. wraz z udostępnieniem na profilu osobistym na portalu Facebook – napisaniu tekstu zachęcającego do uczestnictwa we wskazanym wydarzeniu, dołączonego do tego udostępnienia
c. wysłanie tekstu: „Akceptuję regulamin konkursu” oraz zrzutu ekranu w wiadomości prywatnej do strony www.facebook.com/marywilska44, zawierającego udostępnienie na portalu Facebook z widocznymi elementami: imię i nazwisko udostępniającego, data i godzina udostępnienia, tekst dodany do udostępnienia
4. Wypełnienie powyższych zadań konkursowych jest równoznaczne z wyrażeniem chęci uczestnictwa w konkursie i akceptacją regulaminu.
5. Tekst dopisany do udostępnienia nie może zawierać zwrotów uznanych za niecenzuralne, obraźliwe lub w jakikolwiek sposób godzące w uczucia innych.
6. Każdy uczestnik może zamieścić i zgłosić do konkursu tylko jedno udostępnienie. Kolejne udostępnienia nie będą brane pod uwagę przy ocenie.
7. Na wykonanie zadań konkursowych uczestnicy mają czas od 27 sierpnia 2021 r. do 3 września 2021 r. godz. 12:00. Udostępnienia wysłane do Organizatora po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
8. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony zostanie w drodze obrad jury, złożonego z osób wskazanych przez Organizatora.
9. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która napisała najciekawszy, zdaniem Jury, test do udostępnienia wydarzenia.
10. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną – gift voucher do wykorzystania na pobyt w Hotelu Anders**** w Starych Jabłonkach:
a. Pobyt obejmuje:
i. 2 noclegi dla dwóch osób w pokoju 2-osobowym.
ii. Wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji w formie bufetu szwedzkiego lub skróconej karty dań (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu),
iii. Niegraniczone czasowo korzystanie z basenu oraz Świata Mazurskich Saun,
iv. Parking,
v. Opłata klimatyczna.
vi. Voucher jest ważny do 31 marca 2022 r. za wyjątkiem tzw. weekendów specjalnych, wakacji, świąt i sylwestra.
11. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pocieszenia w postaci kart rabatowych -20% na przejazdy Glob Taxi.
12. Uczestnik nie może przenieść na osoby trzecie uczestnictwa w Konkursie, praw i obowiązków z nim związanych, w tym także prawa do żądania wydania przyznanej nagrody.
13. Uczestnik nie może żądać wypłaty równowartości nagrody w gotówce bądź prawa jej zamiany na inną nagrodę.
14. Uczestnik wyraża zgodę na publiczne ogłoszenie wyniku, w postaci publicznego wymienienia imienia i nazwiska.
15. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony publicznie, z imienia i nazwiska, w trakcie trwania wydarzenia 11. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, rozpoczynającego się w niedzielę, 05 września 2021 r. o godzinie 12:00, ze sceny na terenie należącym do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.
a. Dodatkowo informacja pojawi się także na telebimie.
16. Organizator zastrzega prawo do przekazania nagrody w innym konkursie, jeśli pierwotnie wybrany zwycięzca nie zgłosi się po odbiór nagrody do godziny 18:00 w dniu 5 września 2021 r.
17. Nagroda główna zostanie przekazana zwycięzcy na scenie, a nagrody pocieszenia będą do odbioru w ustalonym miejscu.
NAGRODY
1. Płatnikiem podatku oraz Fundatorem nagrody głównej jest PHU”MARTOM-TRAVELAND” SP. Z O.O. HOTEL ANDERS 14-133 STARE JABŁONKI, SPACEROWA 2
2. W konkursie przewidziano jedną nagrodę główną, w postaci – gift vouchera do wykorzystania na pobyt w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach oraz 500 nagród pocieszenia w postaci kart rabatowych -20% na przejazdy Glob Taxi.
3. Wygrana w Konkursie nie podlega opodatkowaniu z tytułu wygranej na podstawie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 roku (Dz. U. z 2002, Nr 14, poz. 176 z późn. zm.)
4. Organizator zobowiązuje się przekazać nagrody zwycięzcy ze sceny wydarzenia pn. 11. Urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 do godziny 19:30 w dniu 5 września 2021 r.

PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW
1. Uczestnik jest zobowiązany przestrzegać niniejszego Regulaminu.
2. Naruszenia Regulaminu Konkursu mogą skutkować wykluczeniem Uczestnika Konkursu z udziału w nim.
3. Niedopuszczalne jest podejmowanie przez Uczestników działań sprzecznych z prawem, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, regulaminem serwisu Facebook lub uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe.

PRAWA I OBOWIĄZKI ORGANIZATORA
1. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, którzy naruszają postanowienia niniejszego Regulaminu, a w szczególności:
a. biorą udział w Konkursie z użyciem fikcyjnego konta w Serwisie,
b. biorą udział w Konkursie z wykorzystaniem więcej niż jednego konta w Serwisie Facebook,
c. prowadzą działania sprzeczne z prawem, z dobrymi obyczajami, a w szczególności, gdy godzą swym zachowaniem w interesy osób trzecich,
d. prowadzą działania, co do których zajdzie uzasadnione przypuszczenie, że mogą one prowadzić do prób obejścia Regulaminu lub zabezpieczeń i zasad funkcjonowania Konkursu,
e. prowadzą działania naruszające uzasadnione interesy Organizatora lub godzą w jego wizerunek
2. Organizator Konkursu nie ponosi odpowiedzialności za:
a. problemy techniczne, w szczególności związane z działaniem dostawców usług internetowych, które mogłyby mieć wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w Konkursie, połączenia internetowe, w tym za: przerwanie, zawieszenie lub zniekształcenie takiego połączenia mogące spowodować stratę lub zniszczenie treści przesłanych do Serwisu Facebook drogą elektroniczną,
b. problemy wynikające z działania Serwisu Facebook

REKLAMACJE
1. Reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać Organizatorowi na piśmie od momentu rozpoczęcia Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników Konkursu na adres korespondencyjny Organizatora:
MARYWILSKA 44 Sp. z o.o.
ul. Marywilska 44
03-042 Warszawa
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko Uczestnika, adres do korespondencji, jak również dokładny opis i powód reklamacji.
3. Reklamacje rozpatrywane będą niezwłocznie, jednakże nie później niż w ciągu 14 dni od dnia ich otrzymania przez Organizatora.
4. Decyzje Organizatora w przedmiocie reklamacji są ostateczne i wiążące.
5. Uczestnik zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora listem poleconym wysłanym na adres podany w reklamacji w terminie 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.
6. Roszczenia z tytułu Konkursu zgłoszone po upływie terminu na zgłoszenie nie będą rozpatrywane.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczanych tekstów do udostępnień wydarzenia.
2. Organizator ma prawo wykluczenia uczestnika w przypadku:
a. podania fałszywych danych osobowych na Facebooku i tworzenie konta dla innej osoby bez posiadania jej pozwolenia, w tym przez osoby poniżej 18 roku życia,
b. udziału w konkursie przy pomocy kilku kont, użytkownika na Facebooku, lub przy kilku razowym zgłoszeniu
c. zablokowania konta użytkownika na Facebooku,
d. udziału w konkursie osoby poniżej 18 roku życia,
e. używania w tekście udostępnienia słów powszechnie uważanych za niedozwolone lub zamieszczenia innych wypowiedzi naruszających prawa osób trzecich w tym Organizatora lub innych Uczestników.
3. Wykluczenie z konkursu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.
2. Nieniejszy regulamin publikowany jest na stronie marywilska44.com/urodziny-marywilska-44

Sprawdź line – up i nie przegap świetnej zabawy w wyjątkowej atmosferze!

PROGRAM:

 • 12:00 – 12:15
  Oficjalne rozpoczęcie

 • 12:15 – 13:15
  KONCERT ZESPOŁU WEEKEND

 • 13:20 – 13:50
  KONCERT ZESPOŁU THE BROTHERS

 • 13:55 – 14:55
  KONCERT ZESPOŁU MIG

 • 15:00 – 15:25
  KONCERT ALICJA KOŁOSZEWSKA

 • 15:30 – 16:00
  KONCERT MACIEJ SMOLIŃSKI

 • 16:10 – 17:10
  KONCERT SŁAWOMIR

 • 17:20 – 18:20
  KONCERT ZESPOŁU CLASSIC

 • 18:30 – 19:30
  KONCERT ZENON MARTYNIUK

 • 19:40
  Zakończenie

Kursy naszymi autobusami KUPIEC BUS odbywają się nie tylko w weekendy lecz także od 1 września w dni powszednie.
Jest to szczególnie ważne, gdyż jesteśmy otwarci codziennie, także w niedziele wolne od handlu.

W związku z tym zapraszamy do skorzystania z naszej linii podczas 11. urodzin, która kursuje z Centrum Warszawy!
(Plac Gabriela Narutowicza-Dw. Centralny -Rondo Waszyngtona- Dw. Wileński – Rondo Żaba – PKP Żerań – CH MARYWILSKA 44)
Szczegółowy rozkład jazdy: https://cutt.ly/BWjDdXY

Zanim jednak wybierzesz się na 11. Urodziny CH MARYWILSKA 44, na zakupy, na pyszne danie w strefie restauracyjnej lub do jednego z miejsc z naszej strefy rozrywkowo-sportowej takiego jak: siłownia Energy Fitness Clubsala zabaw Figlarium, Park Trampolin Jump Arena, czy Papugarnia Carmen, sprawdź koniecznie czym jeszcze szybko i wygodnie do nas dojedziesz.

🚴‍♀️🚗🚌🛴🛵🚂

Dotrzesz do nas:

Opcji na dotarcie do nas jest całkiem sporo 😉
Pamiętaj, że przyjeżdżając na 11. Urodziny CH MARYWILSKA 44 wjazd i wyjazd od strony ulicy MARYWILSKIEJ!

UWAGA: Wjazd i wyjazd na Urodziny do godziny 12.30 od strony ulicy MARYWLSKIEJ!

Jeśli wybierasz się na 11. urodziny Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 🥳 pamiętaj: W związku z zawodami sportowymi też w dn. 5 września br.>>https://bit.ly/3BXsvVF do godziny 12.30 wjazd i wyjazd na teren wydarzenia tylko od strony ulicy MARYWILSKIEJ. Szczegóły tutaj>>https://bit.ly/3zLOjCF

 • W dniu 03-05.09 zamknięta jest także ulica Szwedzka (remont), nasze autobusy KUPIEC BUS objeżdżają ją tak jak linia ztm 135 tj. Targowa/Ratuszowa/Inzynierska/Rondo Żaba.
 • Zaplanowane zostały także dodatkowe kursy linii autobusowej KUPIECBUS, które odjeżdżać będą z przystanku Kupiecka po zakończeniu Urodzin.

***

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej urodzinowej uroczystości, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 września od godz. 12:00. Na scenie wystąpią zespoły: Sławomir, MIG, The Brothers, Classic, Alicja Kołoszewska, Weekend, Maciej Smoliński oraz Zenon Martyniuk.

Wydarzeniu towarzyszyć będą również promocje i rabaty w sklepach Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 oraz konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności. Wstęp wolny!

Zapraszamy na nasz profil Facebookowy, gdzie na bieżąco wrzucamy najgorętsze zdjęcia z Wydarzenia!>>/www.facebook.com/marywilska44

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE
ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA POPRZEDNICH URODZINACH

DLACZEGO CH MARYWILSKA 44?

Zapraszamy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 tętniącego życiem, największego w stolicy Centrum Handlu hurtowego i detalicznego łączącego się ze światem kultury i rozrywki na najwyższym poziomie. Nasze Centrum powstało z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb konsumenckich, Klientach ceniących sobie wielofunkcyjność – wszystko w jednym miejscu : zakupy, punkty usługowe, gastronomia, kultura i rozrywka. Oferujemy Państwu nieograniczony wybór produktów, dostępność ulubionych marek, wzornictwo kolekcji zgodne z obowiązującymi trendami i najatrakcyjniejsze ceny!

GALERIA – MARYWILSKA 44

WYBIERZ SWOJĄ STREFĘ ZAKUPÓW!